בלאגן בבונדסליגה: במהלך משחק בין בוכום לבורוסיה מנשנגלדבאך הערב (שישי), אחד מאוהדי הקבוצה הביתית בוכום זרק כוס בירה שפגעה בראשו של הקוון, ובשל כך השופט הראשי הורה לשחקנים לרדת לחדרי ההלבשה והמשחק פוצץ, כאשר בוכום עלולה לספוג הפסד טכני.

האירוע התרחש בדקה ה-70 ובמצב של 0:2 לגלדבאך, במה שהוביל את האוהדים המקומיים להתפרע בעקבות שני שערי הבזק שספגה קבוצתם (55 ו-61). “אירוע מביש שהורס את המשחק”, נכתב בגרמניה על המקרה.

שוער בוכום, מנואל ריימן, זעם על האוהדים וניגש לדבר איתם על ההתפרעות, אך זה לא עזר לו כשהשופט אמר לשחקנים לרדת. זוהי לא הפעם הראשונה שהדבר קורה, ולכן אפילו בוכום פנתה לפני המשחק לאוהדים בדרישה לשתות את הבירה, ולא לזרוק את הכוסות. זה לא עזר.

במעבר חד לאנגליה, שם לידס רשמה מהפך משוגע על וולבס. ג'וני קסטרו (26) ופרנסיסקו טרינקאו (45) הבקיעו למארחת שהובילה בבטחה, אולם אז ראול חימנס הורחק ו-וולבס הסתבכה בענק. שערים של ג'ק האריסון (63), רודריגו מורנו (66) וגול דרמטי של לוק איילינג בדקה ה-91 נתן לאורחים את הניצחון היקר, שהעלה את מאזנם ל-29 נקודות (מרחק 7 מהקו האדום, לפחות זמנית). מהעבר השני, המפסידה המתוסכלת שבעטה בענק בדלי לא הצליחה לעשות צעד נוסף לעבר המקום באירופה.

בגרמניה ובמסגרת המחזור ה-29, סנט אטיין וטרואה, שנאבקות על מנת לשרוד עונה נוספת, נפרדו ב-1:1. ריאד בודבוז ולבו מוטיבה הבקיעו.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה