לקראת הגומלין בין באיירן מינכן ללאציו הערב (רביעי, 22:00), המאמן האנס פליק ושחקן הכנף לירוי סאנה ענו לשאלות העיתונאים. באיירן, אלופת אירופה למי ששכח, מגיעה למשחק ביתרון של 1:4 מהמשחק הראשון.

“היו לנו משחקים חזקים בליגת האלופות וגם בבונדסליגה”, אמר פליק. “המטרה הנוכחית שלנו היא להמשיך לספק כאלה. אנחנו רוצים לנצח את המשחק הזה. אנחנו באמצע תקופה טובה, ובמיוחד בהתחשב בכך שאנחנו בבית אנחנו מאוד רוצים לנצח ולהמשיך לבנות את הביטחון העצמי”.

קינגסלי קומאן מוכשל (רויטרס)קינגסלי קומאן מוכשל (רויטרס)

פליק התייחס לפציעות של שחקניו: ”מנואל נוייר מצונן ולקינסגלי קומאן יש בעיות קלות בשריר. נחכה ונראה, אבל מקווים ששניהם יוכלו לשחק. נראה איך הם ירגישו בבוקר”. אלכסנדר נובל, השוער המחליף בן ה-24, עשוי לפתוח בין הקורות במקום נוייר. נובל עמד בשער במשחק בשלב הבתים של באיירן נגד אתלטיקו מדריד (1:1).

סאנה דיבר על ההכנות למשחק: ”זה משחק ליגת האלופות. כולם יודעים שהכל יכול לקרות. לאציו קבוצה חזקה עם שחקנים טובים. אנחנו עם מוטיבציה גבוהה ורוצים להמשיך בנקודה בה הפסקנו בסיום המשחק הראשון”.

לירוי סאנה (רויטרס)לירוי סאנה (רויטרס)

ההסתגלות בבאיירן: “אני מרגיש יותר ויותר טוב, היה לי זמן להכיר את כולם ואת דרך המשחק שלנו. אנחנו מסתדרים טוב מאוד גם מחוץ למגרש. כולם מוכנים לעבוד קשה וזה עוזר לנו”.

מאמן לאציו, סימונה אינאזגי, מגיע למשחק עם גישה רגועה יותר: ”אנחנו צריכים להראות נחישות נגד קבוצה חזקה מאוד שזכתה בתארים בזכות ולא בחסד. לאציו חייבת ליהנות ממשחקים כמו זה בצורה הטובה ביותר ואני מקווה שתוכל להגיע לשם פעם נוספת. כולנו שואפים לזה. בהתחשב בתוצאה של המשחק הראשון יהיה קשה מאוד לעלות שלב, אבל נשחק בדרך הטובה ביותר שאפשר”.

GOAT! השער של מסי יכניס גם אתכם לשוק