עם סיום חלון ההעברות האחרון בקיץ נחתמה עסקה דרמטית: אנטואן גריזמן, שלא הצליח להטביע את חותמו בברצלונה והיה נתון בפני שורה של ביקורות, חזר לאתלטיקו מדריד, כשגם שם ההתחלה המחודשת לא הייתה פשוטה. בראיון קצר שהעניק הצרפתי במולדתו הוא דיבר בין השאר על אותו המעבר בחזרה לבירת ספרד.

“הייתי מודאג כי לא התחלתי טוב את העונה באתלטיקו”, אמר גריזמן. “אבל גם ידעתי שאני אתן את הכל על המגרש וזה ישתנה, הקהל אוהב אותי ואני מרגיש את זה. יש לי מאמן שסומך עליי, מועדון שתומך בי ומשפחה שמאושרת כאן בעיר”.

אנטואן גריזמן (רויטרס)אנטואן גריזמן (רויטרס)

השחקן סיפר על הנבחרת הצרפתית: “מצאנו את התיאום שלנו בחלק הקדמי, אני אוהב משחק יצירתי ולהיות חופשי בתנועה. כשאני רואה את קיליאן אמבפה או קארים בנזמה אז אני מבין שאני יכול להיות קצת אחורה יותר במגרש ולעזור לחלק להם כדורים. אני לא מקנא בהם, עדיף שהם יבקיע וננצח. לפעמים הייתי עומד על המגרש רק כדי לראות אותם משחקים. הם אדירים. ככל שהם טובים יותר זה יהיה טוב יותר עבורנו”.

גריזמן סיפר בקצרה על התקופה בברצלונה: “שמחתי מאוד להיות שם ויש לי חברים מדהימים. זה היה מסובך, אבל לא אסון כי הבקעתי את השערים שלי בכל עונה. בשבילי זו הייתה גאווה לשחק בברצלונה”.

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל