אחרי הסערה והטלטלה שחוותה מערכת היחסים בין רוברטו מורנו ללואיס אנריקה בכל הנוגע לעמדת המאמן של נבחרת ספרד, מורנו הוצג היום (שני) כמאמן מונאקו במסיבת עיתונאים שבה נשאל בעיקר על המשקעים שנותרו עם חברו לשעבר ופחות על היעד החדש שלו.

מורנו אמר בפתח דבריו בהתייחסותו ללואיס אנריקה: “ביליתי תשע שנים נהדרות לצידו, יש לי רק תודות. מה שקרה לפני מספר שבועות שייך לעבר, אני מאמן כבר 28 שנים, מאז שאני בן 14 אני מאמן והצגתי כאן חשובה לי, חייב להשאיר את העבר מאחור”.

לואיס אנריקה באימון נבחרת ספרד (רויטרס)לואיס אנריקה באימון נבחרת ספרד (רויטרס)

האם היו לו הצעות נוספות: “היו לי כמה, אני מחשיב את עצמי מאמן ברמה טובה, רציתי להוביל פרויקט לפי הבקשות שלי. המשימות שניתנו לי על ידי מונאקו היו הטובות ביותר. זו קבוצה נהדרת, בליגה חזקה ויש פה שחקנים נפלאים, זה הכי טוב שיש. לא דיברתי עם ססק פברגאס לפני שהגעתי, זה לא מכבד את המאמן שהיה לפניי”.

משחק העונה הקרוב מול פ.ס.ז’ והמטרות: “אני מבין שהמשחק מול פ.ס.ז’ מעניין, אבל יש לנו משחק לפני כן. אני רוצה לנצח בכל משחק בלי קשר לזהות היריבה, אין לנו הרבה זמן. אפשר להגיד הרבה מילים ריקות, אבל המטרה שלנו היא להיות טובים יותר, לפתח שחקנים ובסיטואציה הנוכחית שאנחנו חמש נקודות ממקום לליגת האלופות ושלוש מהליגה האירופית, נצטרך לעבוד קשה הרבה יותר.

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל