לאוטרו מרטינס, וגם אינטר, לא מצאו זמן רב את הרשת. הערב (שישי) הבצורת הסתיימה במפגש שפתח את המחזור ה-28 בסרייה א’, כאשר הארגנטינאי התפוצץ עם שלושער מול סלרניטנה האומללה, במשחק שהסתיים ב-0:5 חד צדדי של האלופה.

הארגנטינאי קטע רצף של 425 דקות ללא שער של הנראזורי (ו-624 דקות ללא שער שלו) בכל המסגרות ומצא את הרשת בדקה ה-22 מבישול של ניקולו בארלה. השניים שיתפו פעולה גם בדקה ה-40 בדרך לצמד של החלוץ, שהתגבר על ההגנה ומצא את הפינה.

הקברנים: אינטר קוברת את סלרניטנה עם 0:5

בתחילת המחצית השנייה הארגנטינאי כבר הגיע לשלושער גדול, כשהפעם בעט לגג השער לאחר בישול של אדין דז’קו. הבוסני קיבל תיאבון והוסיף גול משלו בדקה ה-64 לאחר בישול של רובין גוזנס. בחלוף חמש דקות, דז’קו השלים צמד עם בעיטה למרכז השער וחתם את התוצאה.

צרפת: ליון הביסה 1:4 את לוריין 

הקבוצה של פטר בוס התאוששה מהפסד לליל במחזור האחרון ורשמה ניצחון חוץ מול קבוצת התחתית. רומיין פברה, שהצטרף בינואר מברסט, כבש את שער הבכורה שלו והעלה את האורחים ליתרון בדקה החמישית. בדקה ה-26 מוסא דמבלה הכפיל את היתרון של ליון אחרי בישול של אמרסון. טרם מופיי צימק בדקה ה-58, אך דקה אחת בלבד לאחר מכן קרל טוקו אקמבי כבש והוציא את הרוח מהמפרשים של המארחים. פברה עוד הספיק להשלים צמד בדקה ה-78 ולקבוע את תוצאת המשחק. פטר בוס וחניכו עלו זמנית למקום השישי והם במרחק שתי נקודות בלבד מהמקום המוביל לליגת האלופות.

גרמניה: אוגסבורג ניצחה בקרב התחתית

בקרב בין שתי הקבוצות שרוצות לברוח מהתחתית, אגוסבורג גברה 0:1 על ארמניה בילפלד ועלתה מעליה בטבלה. דניאל קאליגורי כבש את השער היחידי במשחק בדקה ה-50 והעניק לקבוצתו ניצחון חשוב. אוגסבורג רחוקה כעת שלוש נקודות מהמקום המוביל למבחנים, בילפלד רחוקה שתי נקודות בלבד.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה