איך נגיד זאת בעדינות? זאת לא בדיוק השנה של ניימאר בכל הקשור לגמרים הגדולים ביותר של הכדורגל העולמי, אבל ממש לא השנה שלו...

אחרי שב-2020 נכשל בגמר ליגת האלופות מול באיירן מינכן החזקה והציג יכולת ירודה ביותר באותו גמר בפורטוגל, גם השנה הוא לא הצליח לצאת כש”רגלו” על העליונה – הפעם בגמר הקופה מול ארגנטינה במגרש שהכי מזוהה עם ברזיל – המרקאנה.

לצערו הרב, שני שערים ושלושה בישולים שלו במהלך הטורניר לא הצליחו להביא לברזיל את התואר היבשתי בפעם העשירית, כאשר ארגנטינה (שזכתה לראשונה אחרי 28 שנה) ואורוגוואי מחזיקות יחד בשיא הזכיות העומד על 15.

ניימאר בוכה בסיום הקופה. נראה שהתגבר מהר מאוד... (רויטרס)ניימאר בוכה בסיום הקופה. נראה שהתגבר מהר מאוד... (רויטרס)

ניימאר הזיל דמעה בסיום והעיד שההפסד היה מאוד כואב עבורו, אך הוא בהחלט יכול להתנחם בשני נתונים מעודדים: האחד, הוא הפסיד לחברו הטוב והשחקן הטוב ביותר בהיסטוריה לדבריו, ליאו מסי, והשני הוא... מצבו הפיננסי (כך נראה לפחות לפי הפוסט שהעלה).

כוכבה של נבחרת ברזיל ופריז סן ז’רמן מחזיק בהון אישי של כמעט 200 מיליון אירו, משכורתו בפריז עומדת על כ-35 מיליון אירו בעונה והסכם החסות שלו עם פומה עומד על 25 מיליון אירו בשנה.

לכך תוסיפו אוסף רכבים מרשים (כולל מספר דגמי פרארי ולמבורגיני)  ששוויו עומד על יותר מ-1.5 מיליון אירו ומטוס פרטי שעל פי הדיווחים נרכש על ידי הברזילאי ביותר מ-6 מיליון אירו. אבל זה עוד לא הכול…

לפני מספר ימים פרסם ניימאר ל-155 מיליון העוקבים שלו באינסטגרם (כנראה כחלק מקמפיין לקפוצ’ונים של פומה) תמונה של מסוק פרטי  – פוסט אשר הוביל לכ-5.5 מיליון לייקים. באותה תמונה ניתן לראות את המסוק על המדשאה בביתו הפרטי המפואר של ניימאר בברזיל (בשווי של 8 מיליון אירו), מה שמראה אולי על ההתגברות המהירה משהו של הברזילאי בן ה-29 על ההפסד בגמר הקופה.

(זהירות, הפוסט מטה הוא ספוילר להמשך)

מדובר אגב במסוק של מרצדס מדגם H-145 בהתאמה אישית אשר עלה לכוכב יותר כ-13 מיליון אירו, הכולל גם את ראשי התיבות של שמו NJR (ניימאר ג’וניור כמובן). המסוק מסוגל להוביל 10 נוסעים במקביל ומהירותו המקסימלית עומדת על כ-240 קמ”ש. נציין כי המסוק אינו חדש לחלוטין וכי ניימאר הגיע עמו לאימוני הקופה ב-2019 (ראו בתמונה מטה).

ומהי בדיוק אותה התאמה אישית מדוברת? כבר לפני מספר שנים פורסם כי המסוק השחור של ניימאר שאב השראה מהבאטמוביל של באטמן, שכן גם המושבים בו מעוטרים בלוגו של גיבור העל של גות’האם.

מסתבר שניימאר מעריץ את ברוס וויין ואף הגיע בעבר לאירוע יוקרתי כשהוא לבוש כמו גיבור העל העשיר ביותר של היקום של DC. לכך יש להוסיף את העובדה שבצדו הימני של גבו של ניימאר מקועקע איור של איש העטלף וכעת אתם יכולים להבין טוב יותר את האובססיה והמחיר הגבוה.

הכותב שי לב שימש בעבר כעורך הראשי של אתר ONE ובימים אלו עורך את מדור האזור המוטורי באתר.

רוצים לדעת ראשונים על כל כתבה במדור בריאות וכושר? היכנסו לתפריט באפליקציית ONE בסמארטפון, בחרו “התראות” וסמנו את בריאות וכושר. נתראה בכתבה הבאה!