ליל זכתה בתואר הראשון של העונה בצרפת עם 0:1 קטן-גדול על פאריס סן ז’רמן, שהוביל את אלופת צרפת לעבר הסופר-קאפ הצרפתי היום (ראשון). בסיום המשחק מאמני שתי הקבוצות התייחסו לביצועיהן לקראת העונה הקרובה.

מאמן פאריס, מאוריסיו פוצ׳טינו, אמר: ״שלטנו במשחק אבל בסופו של דבר הם הבקיעו יותר מאיתנו וזה מה שחשוב בכדורגל, כמובן שאני לא מרוצה מהתוצאה הסופית אבל ראינו דברים טובים. שחקנים כמו אשרף חכימי וג’ורג’יניו ויינאלדום הגיעו אלינו מאוחר והם לא היו איתנו יותר מדי זמן. זה לא תירוץ, כי היינו צריכים להוציא יותר מהמשחק הזה. חכימי? הוא היה מרוכז רק במשחק, זו הייתה הפעם הראשונה שלו איתנו אז היה לו מה להוכיח. הוא היה טוב ואני מרוצה מההופעה שלו״.

פוצ'טינו:המשחק הגיע בזמן הלא נכון עבורנו

השחקנים שלא הגיעו עם הקבוצה ובראשם קיליאן אמבפה: ״אני יכול לדבר על מי שפה ומי ששיחק עשה את העבודה שלו בשלב מוקדם של העונה. בסופו של דבר השחקנים שיכולים היו לעמוד לרשותנו היו כאן היום. יש פה פרויקט טוב ויש מטרות רבות לעונה. נילחם בכל משחק ועל כל תואר, נעשה דברים גדולים העונה״.

מאוריסיו פוצ'טינו (נעם מורנו)מאוריסיו פוצ'טינו (נעם מורנו)

השמועות בנוגע לרכישת פול פוגבה: ״אתה רואה את רשימת השחקנים שיש לנו וזה סגל איכותי מאוד בכל העמדות. על שמות של שחקנים לא נדבר, זה משהו ששייך למועדון ואני לא אתייחס לזה״.

פוצ׳טינו המשיך לסכם: ״זו עונה חדשה והתחלנו אותה תחת כל מיני נסיבות, פציעות ודברים אחרים.  אני מרוצה מהגישה של השחקנים והכושר הגופני, השחקנים שהצטרפו צריכים זמן כדי להיכנס לקצב. בפאריס תמיד צריך לנצח, הפעם הפסדנו אבל העתיד שלנו טוב יחד עם השחקנים שצריכים לחזור לכשירות״.

מאורו איקרדי (רדאד ג'בארה)מאורו איקרדי (רדאד ג'בארה)

המאמן סיפר על הקשיים שהיו במשחק: ״המשחק הגיע בזמן לא הכי טוב עבורנו. בסך הכל רצינו את הניצחון ועמדנו עם השחקנים שהיו כשירים לשחק. כמאמן אתה עושה כל מיני בחירות במהלך המשחק וכך היה עם החילופים״.

מאמן ליל, ג׳וסלין גורבנק, סיפר: ״עשינו הכנה טובה מאוד למשחק למרות שלא היה לנו הרבה זמן ביחד. היינו מרוכזים, הכרנו טוב את היריבה החזקה וידענו שהם חסרים מספר שחקנים, אבל גם מי שהיו הם שחקנים ברמה גבוהה מאוד. אני שמח שהצלחנו לייצר המשכיות אחרי העונה שעברה. השחקנים גילו יכולת גבוהה ועמדו בלחץ של זכייה בתואר. אני לא מופתע מזה כי אלו שחקנים שזכו באליפות רק לאחרונה. פאריס מועדון גדול ולנצח אותם זה לא מובן מאליו. אני מסופק מהמשחק והזכייה הזו, זה חשוב מאוד למועדון״.

מאמן ליל ז'וסלן גורבנק (רדאד ג'בארה)מאמן ליל ז'וסלן גורבנק (רדאד ג'בארה)

המאמן אמר על עתידו של רנאטו סאנצ׳ס: ״הוא איתנו ואמר לי שהוא רוצה להישאר אצלנו, הוא שחקן נהדר שהרבה קבוצות רוצות אותו. לצערנו הוא לא יכול היה להיות איתנו הפעם אבל הוא יחזור לאימונים בהמשך השבוע וזה שחקן שאנחנו מעריכים מאוד. נכון לכרגע כולם פה אבל בכדורגל הכל יכול לקרות״.

גורבנק המשיך: ״זה היה משחק קשה וראינו הרבה דברים חיוביים שניקח להמשך העונה. הרבה שחקנים היו חסרים בפאריס בגלל היורו והקופה, אבל זו קבוצה טובה ועל המגרש ראיתם שחקנים ברמה עולמית. זה היה משחק קשה מאוד עבורנו, כי היא קבוצה טובה וטכנית מאוד. במחצית השנייה זה היה קשה יותר עבורנו. בסופו של דבר אנחנו אלופים והרבה קבוצות רוצות לנצח את האלופה, מצפה לנו עונה לא פשוטה״.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה