בעקבות משבר הקורונה, שחקנים רבים בכל הליגות בעולם עזבו את המדינה בה הם משחקים, וחזרו למדינות האם שלהם, הביתה. אחד מהם הוא טיאגו סילבה, בלמה הוותיק של פאריס סן-ז’רמן שחזר מוקדם יותר השבוע לברזיל, היישר לבידוד. בראיון לתקשורת המקומית, הביע סילבה את חששו מהנגיף ושלח מסר לחבריו התושבים.

“הגעתי ביום רביעי לברזיל, וכרגע אני בבידוד בריו דה ז’ניירו. זו סיטואציה לא פשוטה לבני האדם כולם, אך נצטרך להסתגל למצב”, אמר סילבה והוסיף: “נשיא צרפת עמנואל מקרון לקח דוגמה מאמצעי הזהירות שננקטו באיטליה והפעיל אותם במדינה. למרות מה שקורה, צרפת לא מסוגלת לטפל בבעיה הזו לבד”.

אספרסו המיטב: הרגעים הגדולים מהסרייה א'

כיצד ישמור על כושר בבידוד ורחוק מהקבוצה: “זה הולך להיות מורכב כמו שזה היה יכול להיות בפאריס. בקבוצה מתקן האימונים סגור, וכאן בברזיל פעלו באופן דומה וסגרו את מכוני הכושר. אנסה לעשות ריצות אבל זה יהיה קשה. אצטרך לשים לב גם לתזונה, חשוב לזכור שזו לא חופשה. כולנו מפחדים ממה שקורה”.

מצב התפשטות הנגיף בברזיל, בה מתו עד כה 10 אנשים וחלו מעל 650 בנגיף: “יש לנו עוד זמן כאן עד שהמצב יהפוך לקיצוני. אני מקווה שהמשבר פה לא יהיה אלים כמו שהוא באירופה. זוהי התקווה שלנו”.

טיאגו סילבה. "כולנו מפחדים מהמצב" (רויטרס)טיאגו סילבה. "כולנו מפחדים מהמצב" (רויטרס)

המסר לתושבי המדינה שלו: “אני מקווה שהאנשים יהפכו להיות מודעים לגבי רצינות המצב כמה שיותר מהר אני מקווה שהחופים יהפכו להיות ריקים. זו לא חופשת בית ספר. אתם חייבים להישאר בבית ולקוות שהכל יחזור לקדמותו כמה שיותר מהר”.

טיאגו סילבה ומרקיניוס. "הישארו בבתים, זו לא חופשת בית ספר" (רויטרס)טיאגו סילבה ומרקיניוס. "הישארו בבתים, זו לא חופשת בית ספר" (רויטרס)
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה