המחזור ה-24 בליגה הצרפתית ננעל הערב (שבת) עם שלושה משחקים, כשבמוקד – האלופה הנצחית פאריס סן ז’רמן המשיכה לחגוג ורשמה 2:4 נהדר על ליון בצמרת. כמו כן, ריימס, ללא פרדראג ראיקוביץ’ שקיבל מנוחה, הובסה 3:0 על ידי שטרסבורג, בעוד מונפלייה ניצחה 0:1 את סנט אטיין.

פאריס סן ז’רמן – ליון 2:4

האלופה פשוט מסרבת לעצור, עם עוד חגיגה בביתה, שהחזירה את הפער ממארסיי השנייה ל-12 נקודות והותירה את האורחת במקום התשיעי. אנחל די מריה כבש ראשון (22), קיליאן אמבפה הנפלא הוסיף (38) ושער עצמי של פרננדו מארקל (47) קבע יתרון מבטיח למארחת, ולמרות ניסיונות קאמבק של היריבה, היא לא יכלה מול המכונה המשומנת של תומאס טוכל. מרטין טרייה (52) ומוסא דמבלה (59) צימקו והפיחו תקווה, אך אדינסון קבאני חתם את תוצאת המשחק (79).

שטרסבורג – ריימס 0:3

ללא פרדראג ראיקוביץ’ שלא נכלל בסגל, האורחת התפרקה בחוץ, נותרה במקום העשירי ואפשרה ליריבה לברוח ממנה כל הדרך למקום השישי בטבלה. לאחר חצי ראשון מאופס, הגיעו 45 דקות שכולן בשליטה של שטרסבורג, שעשתה כל העולה על רוחה. אלכסנדר דיקו כבש ראשון (50), מאג’יד וואריס הכפיל (82) וקני לאלה חתם את תוצאת המשחק עם פנדל רגע לפני סיום המשחק (92).

מונפלייה – סנט אטיין 0:1

אחת הקבוצות המפתיעות העונה בצרפת המשיכה בדהירה שלה עם 3 נקודות נוספות שהעניקו את המקום החמישי בטבלה, מרחק 3 נקודות בלבד ממקום ברביעייה הראשונה, בעוד הקבוצה בירוק-לבן נותרה בתחתית והיא רק 4 נקודות מעל הקו האדום. אנדי דלור כבש את השער היחיד במשחק בשלב מוקדם (25) ולמרות שנותרה ב-10 שחקנים לאחר הרחקתו של סלומון סאמביה (41), מונפלייה הצליחה לשמור על היתרון היקר עד לסיום.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה