פאריס סן ז’רמן תפגוש הערב (שבת) ב-22:00 את לאנס במסגרת הליגה הצרפתית, כאשר קיליאן אמבפה נותר מחוץ להרכב של מאוריסיו פוצ’טינו, כמו גם סרחיו ראמוס הפצוע שלא נכלל בסגל. ליאו מסי פותח ב-11 של הקבוצה מעיר האורות, כשגם אנחל די מריה בפנים.

הרכב פ.ס.ז’: קיילור נבאס, אשרף חכימי, מרקיניוס, פרסנל קימפמבה, חואן ברנאט, לאנדרו פארדס, מרקו וראטי, דנילו פריירה, אנחל די מריה, ליאו מסי ומאורו איקרדי.

בתוך כך, לפי דיווחים בצרפת, מועדון הפאר מעיר האורות רוצה להיפטר מלא פחות משבעה שחקנים, שלושה מהם כבר בחלון ההעברות של החורף. השמות המדוברים הם סרחיו ריקו, טילו קהרר, עבדו דיאלו, מאורו איקרדי, ראפיניה, לייבין קורזוואה ולאנדרו פארדס. המשותף לכולם: הם לא מרבים לשחק תחת מאוריסיו פוצ’טינו העונה. אגב, לאנדרו פארדס הכחיש מצידו את השמועות על כך שהוא מועמד לעזוב, כשטען שהוא אף בשיחות להארכת החוזה שלו, שמסתיים ב-2023.

כמו כן, פ.ס.ז’ פרסמה את הדוח הרפואי שלה, לפיו ניימאר ימשיך לעבור בדיקות על מנת לאבחן את חומרת פציעתו, אך הוא בכל מקרה יחזור ייעדר לפחות בחודש וחצי הקרובים. החדשות העיקריות נוגעות לסרחיו ראמוס, שסובל מעומס שרירי ולא ייקח חלק גם במשחק הקרוב, אחרי שנעדר גם מהמפגש נגד ניס.

סרחיו ראמוס וניימאר (רויטרס)סרחיו ראמוס וניימאר (רויטרס)

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל