מאז שהחליף את מדי ריאל מדריד באלה של פ.ס.ז' לפני ארבעה חודשים, סרחיו ראמוס לא שיחק אפילו דקה, אבל אולי בשבת הוא יערוך את הבכורה. הפריזאים יארחו את נאנט (18:00) ובסביבתו של הבלם סיפרו שיש סיכוי גבוה שייכלל בסגל של מאוריסיו פוצ'טינו, כך דווח בעיתון "ל'אקיפ" הצרפתי.

ראמוס החמיץ בעונה שעברה יותר מ-30 משחקים של ריאל וגם אחרי שעזב אותה בחינם לפ.ס.ז', הוא סבל מחוסר מזל בכל מה שנוגע לפציעות. הוא פספס כבר 18 משחקים מתחילת העונה עקב בעיות בשוק, אבל בימים האחרונים השלים בפעם הראשונה שבוע אימונים מלא ביחד עם חבריו.

את ההחלטה הסופית האם לכלול את ראמוס בסגל יקבל כמובן המאמן פוצ'טינו, שמעדיף לשמור על זהירות בכל הנוגע לכשירות של שחקניו. הבלם לא שיחק מאז 5 במאי והארגנטינאי הבהיר בחודש שעבר שיש הבדל גדול בין כשירות לכושר משחק.

זהיר. פוצ'טינו (רויטרס)זהיר. פוצ'טינו (רויטרס)

מי שאמור להיעדר הוא ניימאר שנפצע במהלך פגרת הנבחרות ופספס את המשחק של ברזיל מול היריבה המושבעת, ארגנטינה. באשר לפרסנל קימפמבה ומרקו וראטי, הם כבר חזרו להתאמן עם כדור השבוע וצפויים לחזור למשחק מול מנצ'סטר סיטי בליגת האלופות בשבוע הבא.

בינתיים, בספרד דווח שפ.ס.ז' סימנה את דייגו אלמיידה, בלם בן 17 מקבוצת הנוער של ברצלונה. הוא נחשב לאחד הכישרונות המבטיחים במחלקת הנוער של הקטלונים, כבר שיחק בנבחרת ספרד עד גיל 19 ובפ.ס.ז' נחושים להחתימו. הפריזאים שרוצים לראות אותו הולך בדרכם של צעירים אחרים שכבר עשו את הדרך הזו כמו צ'אבי סימונס וקאי רואיס (שבינתיים הספיק לחזור), הגישו לאלמיידה הצעה משופרת לעומת שכרו בבארסה.

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל