פאריס סן-ז’רמן בנתה הקיץ סגל אשר מאיים לשבור שיאים רבים בכדורגל הצרפתי והעולמי. אחרי שהחתימו את אשרף חכימי, סרחיו ראמוס, ג’ורג’יניו וויינאלדום, ג'אנלואיג'י דונארומה והדובדבן שבקצפת – ליאו מסי, במועדון הצרפתי יקוו לנפץ כל שיא שיעמוד בדרכם בליגה המקומית.

בכל הנוגע לשיאים קבוצתיים (בליגה הצרפתית), בפ.ס.ז’ יקוו לצבור הכי הרבה נקודות בעונה (96), הכי הרבה ניצחונות (30), ולשבור את רצף הניצחונות הארוך ביותר בעונה (14). על מנת להשוות שיא ניצחונות ביתיים בעונה, עליהם לשמור על מאזן מושלם בפארק דה פראנס (19).

ליאו מסי (רויטרס)ליאו מסי (רויטרס)

בנוגע להבקעת שערים, השיא הנוכחי של קבוצה בליגה הצרפתית עומד על 118 שערים בעונה – ממוצע של 3.11 שערים למשחק. מאזן השערים הטוב ביותר שייך לפ.ס.ז’ מעונת 2015/16 ועומד על 83+.

ומה בנוגע לשיאים אישיים? שיא השערים של שחקן בעונה שייך לג’וסיפ סקובלאר ועומד על 44 כיבושים. למעשה, שיא זה לא נשבר כבר 50 שנה. היחיד שהתקרב אליו בשנים האחרונות הוא זלאטן איברהימוביץ’, שכבש 38 שערים בעונת 2015/16.

פאריס סן ז'רמן חוגגת עם זלאטן איברהימוביץ' (רויטרס)פאריס סן ז'רמן חוגגת עם זלאטן איברהימוביץ' (רויטרס)

שיא הבישולים הנוכחי שייך לחברו של מסי בנבחרת ובקבוצתו החדשה, אנחל די מריה, שבישל בעונת 2015/16 18 שערים. ז'רום רוטן רשם הישג דומה בעונת 2002/03, כאשר שיחק במונאקו.

פאריס מודיעה רשמית על החתמת מסי