לאחר עונת כדורגל עמוסה מאוד וגדושה במשחקים, הקיץ הגיע ואיתו גם החופשות המפוארות של הכוכבים הגדולים בעולם. ליאו מסי חווה עונת התאקלמות לא פשוטה במדי פאריס סן ז’רמן, ונראה שמבחינתו הגיע הזמן לנוח. הפרעוש חזר בימים אלה לספרד לחופשת הקיץ ויחד עם חברו הטוב עוד מהימים של מחלקת הנוער בברצלונה, ססק פברגאס, הארגנטינאי נופש באיביזה בחופשה יוקרתית.

כמה יוקרתית? בואו נגיד שמעטים האנשים ואפילו הכדורגלנים שיכולים להרשות לעצמם פינוק שכזה. מסי וססק שכרו לעצמם אחוזת נופש, אותה הם חולקים באי הספרדי ועליה הם משלמים לא פחות מ-260,000 ליש”ט (!) לשבוע. 

לפי ה’אס’, האחוזה היקרה כוללת שישה חדרי שינה, חדר כושר ובריכת שחייה באורך של 20 מטרים, כאשר לרשות שתי המשפחות עומדים 22 אנשי צוות בהישג יד. בנוסף, הארגנטינאי והספרדי שוכרים יאכטת פאר שעלותה ליום היא 8,600 ליש”ט. אורכה של היאכטה 25 מטרים והיא כוללת ארבע בקתות, ספות יוקרה וגם סוויטת VIP מיוחדת. 

אחוזת הפאר ששוכרים מסי ופברגאס (צילום מסך)אחוזת הפאר ששוכרים מסי ופברגאס (צילום מסך)

ובחזרה לפן המקצועי. נראה שלמרות העונה הלא פשוטה בעיר האורות, מסי יישאר בפאריס וינסה להוכיח שהשיא עוד לפני, בעוד שבאשר לפברגאס – נראה שהקשר הוותיק לא מתכוון להודיע על פרישה על אף הפציעות הקשות שעבר. הספרדי אמר בראיון לאחרונה: “אני עדיין רוצה לשחק. אני לא רוצה לסיים ככה. רוצה ליהנות ולסיים בתחושה טובה”.

החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה