כצפוי, מגפת הקורונה ממשיכה לפגוע גם בעולם הכדורגל והיום (רביעי) החדשות המרעישות הגיעו מכיוון סגנית אלופת אירופה, פאריס סן ז’רמן, שהודיעה כי שלושה משחקני הקבוצה נמצאו חיוביים לנגיף הקורונה, כאשר דקות ספורות לאחר מכן בתקשורת הצרפתית חשפו את שמותיהם – ניימאר, אנחל די מריה ולאונרדו פארדס, מה שגרם לביטול אימון פתיחת העונה של הקבוצה.

השלושה חזרו לאחרונה לצרפת אחרי שנפשו באיביזה, ועם חזרתם נמצאו חיוביים לקורונה. כעת הם צפויים להישאר בבידוד למשך שבועיים לפחות ובשל כך גם להחמיץ את המשחקים של האלופה הצרפתית מול לאנס ומארסיי וייתכן שגם מול מץ. אגב, מי שעוד היה עמם בנופש באיביזה הוא בלם הקבוצה מרקיניוס, אך בשלב זה עדיין מחכים לתוצאות הבדיקה שלו.  

כאמור, בהודעה האלופה הצרפתית נכתב: “אחרי שבוצעו בדיקות נמצא כי שלושה משחקני הקבוצה חיוביים לווירוס הקורונה וכעת הם יפעלו על פי הוראות משרד הבריאות. כמו כן, כל שאר השחקנים והצוות יבצעו בדיקות נוספות בימים הקרובים על מנת לבחון האם ישנם נדבקים נוספים”.

אגב רק בחודש שעבר האלופה הצרפתית הודיעה על מקרי הידבקות בזמן שהקבוצה הייתה בליסבון בטורניר סיום העונה של ליגת האלופות, אך לבסוף נודע כי אלו היה שחקני נוער של פאריס אשר נמצאו חיוביים ולא מהקבוצה הבוגרת כפי שנודע היום.

מה הלאה? באיירן ופ.ס.ז' ביום שאחרי הגמר