המחזור השביעי בליגה הצרפתית, שיצא לדרך אמש (שישי) עם 0:4 של פ.ס.ז’, המשיך הערב (שבץ) עם שני משחקים, כשבמרכזי ביניהם אירחה מארסיי את בורדו במפגש בין שתי קבוצות שלא פתחו טוב את העונה, עם שני ניצחונות בלבד בששת המחזורים הראשונים, ו-9 נקודות לכל אחת מהן.

הקבוצה של וילאש-בואש הגיעה אחרי רצף של ארבעה משחקים ללא ניצחון וללא דימיטרי פאייט המורחק, אבל היא פתחה נהדר עם שער של פלוריאן תובאן כבר בדקה החמישית עם בעיטה פשוט נפלאה ברגל שמאל ממרחק 25 מטרים אלכסונית מהשער. בדקה ה-14 תובאן יכול היה להשלים צמד מהנקודה הלבנה אבל בנואה קוסטיל הדף את הבעיטה שלו.

אלא שבדקה ה-54 נגיחה קשתית יפה של ז’ורדן אמאבי העלתה את מארסיי ל-0:2 ו-10 דקות מאוחר יותר הגיע גם השער השלישי, דווקא מרגלו של פאבלו, בלמה של בורדו, לאחר בעיטה של אמאבי לעבר השער. רגע לפני הסיום ג’וש מאג’ה המחליף עוד השיג שער מצמק, אבל זה היה מעט מדי ומאוחר מדי. בזכות הניצחון מארסיי עלתה למקום החמישי כשבמאזנה 12 נקודות, בעוד בורדו נותרה עם 9 נקודות, במקום העשירי (בינתיים).

תובאן חוגג עם וילאש בואש (רויטרס)תובאן חוגג עם וילאש בואש (רויטרס)

ובקצה השני של צרפת, העונה של ריימס ממש לא נראית כמו זו שקדמה לה. אם ב-2019/20 פרדראג ראיקוביץ’ ספג הכי מעט שערים בליגה והקבוצה מצפון צרפת סיימה במקום השישי, השנה היא כבר עם 13 ספיגות בשבעה מחזורים, ללא ניצחון, עמוק במקום הלפני-אחרון. הערב ריימס עוד הובילה 0:1 במשחקה הביתי מבעיטה נהדרת של מורטו קסאמה בדקה ה-15, אבל המחצית השנייה הייתה שונה בתכלית.

בדקה ה-61 הגיע השוויון עם שער של פייר-איב האמל מקרוב אחרי הדיפה לא מספיק טובה של השוער הסרבי. 3 דקות חלפו, ראיקוביץ’ גרם לפנדל ויוהאן וויסה דייק מהנקודה הלבנה כדי להשלים מהפך. עוד 5 דקות עברו וריימס נשארה בעשרה שחקנים לאחר עבירה קשה של כובש השער לזכותה, קסאמה, שראה את הכרטיס האדום ורטמס מופי ניצל את היתרון המספרי כדי לדחוק מקרוב את השלישי בדקה ה-80, 1:3 ללוריין בסיום. בדקה ה-90 גם המחליף אנסטסיוס דוניס הורחק וריימס סיימה את המשחק בתשעה שחקנים.