ליל הדהימה את עולם הכדורגל בעונה שעברה כשזכתה באליפות הליגה הצרפתית והותירה את פאריס סן ז’רמן הגדולה ועמוסת הכוכבים רק עם הסגנות, אבל העונה נראה שהכל משתבש לאלופה הטרייה. ליל החלה את העונה עם 3:3 מול מץ שהיא חילצה בדקה ה-97, המשיכה עם תבוסה 4:0 ביתית לניס והערב קיוותה להשיג סוף סוף ניצחון ראשון, בחוץ מול סנט אטיין שהגיעה אחרי שתי תוצאות תיקו בשני המשחקים הראשונים של העונה.

זה דווקא התחיל טוב עבור האלופה כשבדקה ה-37 הכדור הגיע לבוראק יילמאז בתוך הרחבה והחלוץ הטורקי הסתובב היטב ומ-14 מטרים בעט מצוין כדור ששוער סנט אטיין הצליח רק לגעת בו בדרך לשער. אלא שבדקה ה-85 המארחת זכתה בכדור קרן, ארנו נורדא הרים וסיידו סו התרומם גבוה ונגח מחמישה מטרים למשקוף ופנימה.

זה היה השער השמיני שליל ספגה בשלושת המשחקים הראשונים העונה – הכי הרבה שאלופת צרפת ספגה בשלושה המחזורים הראשונים של העונה הבאה מזה 56 שנים. כעת לליל יש רק 2 נקודות מ-9 אפשריות בעוד לסנט אטיין יש 3 נקודות.

ומליל למונאקו, שגם היא רצה לאליפות בשנה שעברה ולבסוף הסתפקה במקום השלישי. הקבוצה מהנסיכות נותרה גם היא בלי ניצחון לאחר שלושה מחזורים, והערב מול לאנס היא ספגה את ההפסד השני שלה ברציפות, הפעם בבית. איגנטוס גנאגו כבש את שער היתרון של האורחת בדקה ה-52, בהמשך צ’ייק דוקורה ראה את הכרטיס האדום (61) ולמארחת היה יתרון מספרי, אבל לא רק שהיא לא ניצלה אותו, אלא איבדה שחקן משלה עם הרחקתו של אלכסנדר גולובין בדקה ה-86 באדום ישיר. סימון באנזה סגר עניין עמוק בתוך תוספת הזמן ונותן 0:2 ללאנס, ששמרה על מאזן נקי מהפסדים והשיגה ניצחון בכורה העונה.

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל