המחזור ה-28 בליגה הצרפתית, שנפתח עם 0:0 בין ליל לסנט אטיין, המשיך הערב (שבת) עם שני משחקים שסיפקו יחד שער אחד, כך שאחרי 270 דקות של כדורגל נראה שהמחזור הזה כבר לא יספק חגיגת שערים. ניס מצמרת הטבלה ומונפלייה ממרכז הטבלה נפרדו ב-0:0, ואילו טרואה מהתחתית הפתיעה את נאנט מהחלק העליון עם 0:1.

ניס שנמצאת במקום השני קיוותה להתקרב עוד יותר אל פאריס סן-ז’רמן הראשונה, עליה היא גברה בשבוע שעבר, אך פספסה את ההזדמנות מול יריבה שעצרה רצף של שני הפסדים. האירוע המשמעותי במשחק הגיע בדקה ה-35, אז דאנטה ביצע עבירה קשה בתוך רחבת קבוצתו, ולאחר בדיקה ממושכת במערכת ה-VAR ראה את הכרטיס האדום הישיר. העבירה שביצע הברזילאי זיכתה את מונפלייה בפנדל, אותו טאג'י סאבנייה לא תירגם לשער, לאחר שבעט ישירות אל ידיו של השוער.

ניס הצליחה לשמור על התוצאה בחיסרון מספרי, אבל לא הצליחה לחבר שני ניצחונות ברצף ואמנם נותרה במקום השני עם 50 נקודות, אך היא עשויה לאבד אותו עד סוף המחזור. מונפלייה מנגד, קטעה רצף של שני הפסדים רצופים, אך נותרה במקום ה-11 בטבלה ויודעת שבשביל להשיג את הכרטיס לאירופה בעונה הבאה עליה לחזור ולנצח.

במשחק המאוחר של הערב רשמה טרואה ניצחון שני ברצף בפעם השנייה בלבד העונה אחרי שגברה 0:1 על נאנט. את השער היחיד במשחק כבש בדקה ה-43 אייק אוגבו מבישול של צ’אבייר צ’באלרין וטרואה העלתה את מאזנה ל-25 נקודות – ארבע יותר מלוריין שמתחת לקו האדום. נאנט, שיכולה הייתה לטפס למקום החמישי שמוביל לאירופה, נותרה שביעית עם 41 נקודות ועלולה לאבד גם את המקום הזה בהמשך החודש.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה