"אני לא שולל שום דבר", כך אמר נשיא ברצלונה, ז'ואן לאפורטה, כשנשאל על חזרה אפשרית של ליאו מסי ואנדרס אינייסטה. את הדברים הוא אמר במסיבת עיתונאים להצגתו של דני אלבס כשהמאמן הוא צ'אבי, אתמול הבהיר שהתכוון לקאמבק של השניים לא כשחקנים והיום (ראשון) דווח בעיתון "ספורט" הקטלוני שהעניין לא על הפרק גם מבחינת הארגנטינאי.

לפי הפרסום, מסי לא חושב על חזרה אפשרית לבארסה והמטרה שלו היא לזכות בליגת האלופות עם פ.ס.ז' ולהגיע למונדיאל בקטאר בכושר טוב, זאת אחרי שנאלץ לעזוב את קבוצת נעוריו בקיץ האחרון בניגוד לרצונו.

כזכור, בקיץ 2020 מסי רצה לעזוב את בארסה, אך הנשיא ז'וזפ מריה ברתומאו לא הסכים לשחררו, ושנה לאחר מכן הכל התהפך: מסי כן רצה להמשיך בקאמפ נואו, אך המשבר הכלכלי העצום של הקטלונים לא איפשר את זה. לבסוף מסי ולאפורטה, שהיה מקורב לארגנטינאי בעבר והיה בטוח שיצליח להשאיר אותו, התרחקו. הפרעוש אף הסכים לקיצוץ של 50% בשכרו, אך אחרי עזיבתו, הנשיא דיבר על אפשרות שישחק בחינם - משהו שלא היה על הפרק ושמטבע הדברים, מסי לא ממש אהב.

את מסי יהיה לו הרבה יותר קשה להחזיר. לאפורטה עם דני אלבס (רויטרס)את מסי יהיה לו הרבה יותר קשה להחזיר. לאפורטה עם דני אלבס (רויטרס)

אמש, אחרי שהעפיל עם ארגנטינה למונדיאל, מסי עזר לפ.ס.ז' לנצח 1:3 את נאנט כשגרם לשער עצמי וכבש בעצמו בדקות 81 ו-87. לפני כן קיליאן אמבפה העלה את הפריזאים ליתרון, אך הפרעוש גנב את ההצגה עם שער הבכורה שלו בליגה הצרפתית.

מאמן פ.ס.ז', מאוריסיו פוצ'טינו, דיבר על הטריו מסי-אמבפה-ניימאר: "תמיד אמרתי שזה עניין של להיות זמן ביחד, להכיר אחד את השני. שלושתם היו טובים מאוד, אבל אסור לשכוח את שאר הקבוצה. מסי? ההמתנה לשער הבכורה לא הדאיגה אותו".

צ'אבי חוגג ניצחון ראשון בדרבי של ברצלונה

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל