ברצלונה שחררה בעשור האחרון מספר שחקנים יוצאים מן הכלל, והפצע הטרי ביותר הוא כמובן ליאו מסי שעזב בחינם לפאריס סן ז’רמן. ב-Transfermarkt הרכיבו את 11 השחקנים בעלי שווי השוק הגבוה ביותר בכל עמדה שעזבו את בארסה בשנים האחרונות ויצרו קבוצה שלא נופלת מזו הנוכחית.

בשער נמצא אנדרה אונאנה מאייאקס, ששוויו עומד כיום על 17 מיליון אירו. בהגנה ז’אן קלייר טודיבו מניס (שווה 14 מיליון אירו) וג’רי מינה (20 מיליון אירו, כיום באברטון). נלסון סמדו מוולבס עם שווי שוק של 28 מיליון אירו ולוקה דין מאברטון (35 מיליון אירו) משלימים את חוליית ההגנה.

נלסון סמדו (רויטרס)נלסון סמדו (רויטרס)

בקישור – טיאגו אלקנטרה מליברפול (25 מיליון), ארתור מיובנטוס (40 מיליון), ומסי עם שווי של 80 מיליון אירו. בהתקפה – אנטואן גריזמן (60 מיליון אירו), לואיס סוארס (15) וניימאר ששווה כיום 100 מיליון אירו. סך הכול ההרכב הזה שווה 434 מיליון אירו, בוודאי יותר מה-11 של בארסה כיום. יחד עם זאת, ההגנה של קבוצת השחקנים ששוחררו על הנייר פחות טובה מהנוכחית.

ההרכב: אנדרה אונאנה, נלסון סמדו, ז’אן קלייר טודיבו, ג’רי מינה, לוקה דין, טיאגו אלקנטרה, ארתור, ליאו מסי, אנטואן גריזמן, ניימאר ולואיס סוארס.

ההרכב של ברצלונה ברוב המקרים: מארק-אנדרה טר שטגן, סרג’יניו דסט, ג’רארד פיקה, אריק גארסיה, ג’ורדי אלבה, סרחיו בוסקטס, פרנקי דה יונג, פדרי, פיליפה קוטיניו, ממפיס דפאיי ולוק דה יונג.

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל