האם ארתור מלו בדרך ליובנטוס? אחרי דיווחים בנושא בשבוע האחרון, הבוקר (שלישי) ב”מונדו דפורטיבו” מפרסמים על שער העיתון כי הקטאלונים נתנו ליובנטוס אישור לפתוח במשא ומתן עם הקשר הברזילאי בניסיון להחתים אותו כאשר בתמורה יבקשו בקאמפ נואו לקבל שחקנים השייכים לביאנקונרי. רשימת השחקנים שהוזכרו בימים האחרונים בהקשר של טרייד היו רבים, החל ממיראלם פיאניץ’, דרך רודריגו בנטנקור ועד מתייס דה ליכט אולם בדיווח של מונדו דפורטיבו לא מצוין שחקן מסוים. 

יש לציין כי בכלי התקשורת הקטאלוני מסייגים את הידיעה וטוענים כי אומנם ברצלונה מוכנה לשלח את ארתור לטורינו בטרייד, אולם השחקן עצמו אינו מעוניין לעזוב ויובנטוס מצידה תצטרך לשכנע אותו לעבור אליה. בקבוצה של מאוריציו סארי שחקני קישור רבים העונה אך כמעט כולם הציגו עונה מאכזבת עם דגש על אדריאן ראביו ובלז מטווידי שלא הצליחו לבוא לידי ביטוי וכך גם ארון ראמזי.

מקנאים: לכוכב יובה יש מסלול באולינג בבית

במקביל, בצרפת מדווחים כי לפני שהאריך חוזה בפאריס סן ז’רמן, מרקיניוס שוב דחה הצעה של ברצלונה שניסתה לצרף אותו לפני שחידש את ההסכם עם הצרפתים ולא בפעם הראשונה. ב-2013 ניהלו הקטאלונים מאבק קשה על מנת להחתים את הבלם אך ללא הצלחה. הניסיון הנוסף באחרונה כשל גם הוא והבלם חתם עד 2024 בשורות אלופת צרפת.