הדיווחים על החזרה של ניימאר לברצלונה ממשיכים להתחזק, והיום (שני) חברו הברזילאי של הקיצוני בפאריס סן ז’רמן, מרקיניוס, סיפק עוד סיבה לדאגה עבור אלופת צרפת. הבלם התראיין והסביר שקיים סיכוי שהשחקן יעזוב את הקבוצה מעיר האורות, כשבמקביל בספרד דיווחו על ההקרבה שזה מוכן לעשות כדי להגיע לקטאלונים.

“קשה מאוד לצרף שחקן כמו ניימאר לקבוצה אבל קשה גם להשאיר מישהו כמוהו”, הודה מרקיניוס, “הוא שחקן חשוב וחבר, אני אוהב אותו ומקווה שיישאר, אבל לא שוחחתי איתו על עתידו, רק ביררתי אם הוא מרגיש טוב יותר אחרי הפציעה שעבר. הוא סיפר לי שהוא כבר משחק קצת עם הכדור בבית”.

חוזר לברצלונה? מיטב הביצועים של ניימאר

בתוך כך, בספרד דווח שלמרות שהוא מרוויח כעת 36 מיליון יורו בפ.ס.ז’, ניימאר יהיה מוכן לרדת משמעותית בשכרו כדי לחזור לבלאוגרנה ולהרוויח את אותו השכר שקיבל בזמנו בקבוצה – “רק” 22 מיליון יורו. הקיצוני מוכן לקצץ 14 מיליון יורו משכרו, בקטאלוניה נטען שהסיבה היא כי הוא רוצה “לחזור לחייך ולהיות כדורגלן שמח אחרי שנתיים”.

עוד גורסים בספרד כי ניימאר מוכן לעשות צעד משמעותי מאוד בכל הקשור לקאמבק לאקסית, ומוכן לקחת את זה רחוק ולהתנצל בצורה פומבית בפני אוהדי בארסה על שעזב וחתם במועדון מצרפת. לעניות דעתו הדבר יוכל לאפשר את חזרתו ולשקם בחזרה את הקריירה שלו בגיל 27 כשישחק לצידו של ליאו מסי.

ניימאר. יחזור לחייך? (רויטרס)ניימאר. יחזור לחייך? (רויטרס)

דיווח: פאריס סן ז’רמן הציעה טרייד ליונייטד ונדחתה 

באנגליה מדווחים כי פ.ס.ז’ הציעה טרייד למנצ’סטר יונייטד – ניימאר בתמורה לפול פוגבה. במועדון האנגלי לא הסכימו לקבל את ההצעה משום שהם ראו בה כיקרה מדי עבורם, גם בגלל שכרו הגבוה של הברזילאי שעלול ליצור סיטואציה בעייתית בחדר ההלבשה של השדים האדומים.

פול פוגבה (רויטרס)פול פוגבה (רויטרס)

סיבה נוספת שהוזכרה היא כי ביונייטד לא רוצים לראות את פול פוגבה עוזב בכל מצב. לכן, במצב הנוכחי עדיין ברצלונה הוא היעד המוביל שניימאר יגיע אליו בעונה הבאה, למרות הצעת הטרייד המרשימה של פאריס סן ז’רמן.