חלון ההעברות של חודש ינואר ברחבי אירופה כבר איתנו וביבשת ממשיכים לעסוק בהעברות אפשריות ובסגירת עסקאות רשמיות. כאן ב-ONE נרכז לכם בכל יום את העדכונים החמים ביותר בשוק.

חדשות רשמיות:

# בסביליה לא מסתירים את שביעות הרצון מהמאמן יולן לופטגי, והודיעו על הארכת חוזהו במועדון עד סוף עונת 2023/24. ללא ספק הצהרת כוונות שהקבוצה מאמינה במאמן ובפרויקט שלו לטווח הארוך.

ספקולציות חמות:

# סוכנו של מנואל לוקאטלי מססואולו אישר שיובנטוס התעניינה בשחקן בעונה שעברה ושהמעבר שלו לאלופת איטליה יכול להתרחש גם בסיום העונה: “היה לו את הפוסטר של פירלו בחדר, המועדונים לא הגיעו להסכמה אבל זה עוד יכול לקרות”.

# ווסטהאם סימנה את מריאנו דיאס מריאל מדריד כמחליף של סבסטיאן האלר שחתם באייאקס, כך לפי ה’דיילי מייל’ האנגלי. לחלוץ הבלאנקוס יש רק 275 דקות העונה והוא לא נמצא בתוכניות של זינדין זידאן. 

פלוריאן לז'ן מול מריאנו דיאז (La Liga)פלוריאן לז'ן מול מריאנו דיאז (La Liga)

# אחד מהכישרונות הגדולים בדרום אמריקה, גונסאלו מונטיאל מריבר פלייט, סומן על ידי כמה קבוצות באירופה, והכול מצביע על כך שיעשה בקרוב את קפיצת המדרגה. המגן הארגנטינאי בן ה-24 חוזר על ידי רומא, אך עושה רושם שיחתום בליון.   

גונסאלו מונטיאל (רויטרס)גונסאלו מונטיאל (רויטרס)

# אם לא יקרה משהו בלתי צפוי, מוסא דמבלה יהיה שחקן אתלטיקו מדריד כבר בינואר, לאחר שגם בליון אישרו את ההתעניינות של המועדון מבירת ספרד ולא יעמדו בדרכו של הצרפתי, שיחליף את דייגו קוסטה בסגל של סימאונה. 

מוסא דמבלה בחימום (רויטרס)מוסא דמבלה בחימום (רויטרס)

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל