אי הופעתו של הארי קיין לאימון טוטנהאם ממשיכה לעורר סערה באנגליה, כאשר בעוד במועדון לא אהבו את ההתנהלות של חלוץ הקבוצה והחליטו לקנוס אותו, נראה שגם חברו הטוב ביותר של קיין להתקפה, יונג מין סון, עייף מהסאגה המתישה והביע את חוסר שביעות רצונו מהתנהלות החלוץ בצורה ייחודית.

הכוכב הדרום קוריאני הביע את מחאתו על התנהגות קיין שדורש לעבור למנצ’סטר סיטי כאשר הדבר בא לידי ביטוי בלייק שסימן לתגובה של אוהד בעמוד אוהדים ובה היה כתוב: “השחקן אף פעם לא חשוב יותר מהמועדון”. בנוסף, התגובה הייתה לפוסט ובו נראתה תמונה של קיין יחד עם המאמן האגדי של התרנגולים, ביל ניקולסון עם הכותרת: “למועדון הכדורגל הארי קיין יש 0 תארים, לטוטנהאם יש 26”. 

קיין וסון הרכיבו צמד קטלני בעונה האחרונה ואף שברו את שיא השערים שבו מעורבים שני שחקנים בפרמייר ליג עם 13 שערי ליגה משותפים. בנוסף, לשניים יש 34 שערי ליגה משותפים והם רחוקים רק 2 שערים מהשוואת השיא של דידייה דרוגבה ופרנק למפארד בצ’לסי. יחד עם זאת, נראה שבמצב הנוכחי, יכול מאוד להיות שלא יעשו זאת. 

הארי קיין ויונג מין סון (רויטרס)הארי קיין ויונג מין סון (רויטרס)

קיין, שנמצא בפלורידה בבידוד עם חשש לקורונה, צפוי לפספס את המשחק הראשון של העונה בין טוטנהאם למנצ’סטר סיטי. הסיטיזנס עדיין ממשיכים במאמציהם להחתים את קיין ולא ברור במי מהן הוא ישחק כשיגיע יום פתיחת העונה. 

צפו בפרק ה-5 של טרנספר מרקט