טוטנהאם והארי קיין בדרך לפרידה? אחרי שהחלוץ לא הגיע לאימוני הקבוצה גם היום (שלישי), ראשי המועדון הלונדוני זועמים על השחקן ועל פי דיווחים ב’סאן’ קנסו את הכוכב, שמנסה לכפות את עזיבתו למנצ’סטר סיטי. למרות זאת, באנגליה טענו שהשחקן לא הגיע כי נאלץ להיכנס לבידוד של 10 ימים אחרי שחזר מחופשה, כחלק מפרוטוקול הקורונה.

בלי קשר לקנס, הבעלים דניאל לוי כבר פחות או יותר השלים עם עזיבתו של השחקן, שמנסה להנמיך כמה שהוא יכול את סכום ההעברה מקבוצתו הבאה. גורמים בטוטנהאם אמרו ל’סאן’ כי כבר הוחלט במועדון שקיין יעזוב ושהמאמן נונו כבר לא יסמוך עליו העונה, כשכעת כל מה שנותר הוא להסכים על סכום ההעברה.

מנגד, ב-’The Athletic’ טענו כי אם תגיע הצעה של 150 מיליון ליש”ט מקבוצה לא אנגלית התרנגולים ישקלו זאת, אבל בכל תרחיש אחר הוא יישאר. בכל מקרה, האנגלי ישוב בהמשך השבוע לאימונים בצל סאגת עתידו.

השחקן אמנם לא מעוניין לחזור לאימונים עד שלא יובטח לו שימכרו אותו, אך זה לא הולך להיות פשוט. במנצ’סטר סיטי מוכנים לשלם מקסימום של כ-130 מיליון ליש”ט, אך אם הספרס ימשיכו בעמדתם שלא למכור אותו ליריבה בצמרת הפרמייר ליג, בקבוצה אפילו לא ישקלו את ההצעה של התכולים. קיץ ארוך יעבור על החלוץ האנגלי.

הכירו: ילד הפלא של האתלטיקה