בעקבות כמות הפציעות בליברפול, כולל אלו המדאיגות של מוחמד סלאח ו-וירג’יל ואן דייק בגמר הגביע האנגלי, ב’אתלטיק’ מדווחים שהמועדון החזיר לשורותיו באופן מיידי את כריסטופר רורבק, פיזיותרפיסט שעבד במועדון בשנת 2020 והיה שותף בזכייה בפרמייר ליג, על מנת שיעזור לשפר את מצבו הפיזי של הסגל התשוש לפני גמר ליגת האלופות ובשביל להביא את הקבוצה למצב המיטבי לקראת מחזור הסיום של הליגה.

מאמן המייטי רדס יורגן קלופ התייצב למסיבת העיתונאים לפני המשחק הגורלי מול סאות’האמפטון מחר (רביעי), כשהוא יודע שכל תוצאה חוץ מניצחון תעלה בהפסד האליפות למנצ’סטר סיטי. קבוצתו של קלופ ממוקמת שנייה בטבלה עם 86 נקודות לעומת 90 של סיטי, שתלויה בעצמה לחלוטין במאבק על אליפות אנגליה.

“החצי שעה הנוספת בגמר הגביע לא עזרה”, התלוצץ קלופ לגבי התשישות הפיזית של שחקניו, “עדיין יש לנו עבודה לעשות, נצטרך לקחת החלטות ולראות מי יוכל לשחק. אני לא יודע מתי סיטי בפעם האחרונה לא לקחו שלוש נקודות פעמיים באותו שבוע, אז אני לא רוצה להגיד עדיין שיש סיכוי כי אנחנו לא ממש תלויים בעצמנו אבל זה לא משנה ולא ישפיע על המשחק שלנו”.

יורגן קלופ (רויטרס)יורגן קלופ (רויטרס)

על ההתמודדות עם לחץ המשחקים הגדול של הקבוצה, שמשחקה הקרוב יהיה ה-60 במספר: “אנחנו נעשה שינויים בטוח. יכולנו לשחק ביום רביעי, אבל אי אפשר בגלל גמר הליגה האירופית, נכון? אופ"א, חברים שלי, יכולנו לשחק ביום חמישי? אני חייב לשבת כאן ולומר את זה. השחקנים די ישנים על מיטות העיסוי, זה משחק 60 נכון? אנחנו צריכים להיות ממש זהירים, כי אנחנו לא מסיימים את העונה מחר. סאות'המפטון לא שיחקה 10-12 ימים? זה הרבה זמן".

מוחמד סאלח מתחמם (רויטרס)מוחמד סאלח מתחמם (רויטרס)

בנוסף למשחק הגורלי בליגה, בליברפול מתכוננים גם לגמר ליגת האלופות מול ריאל מדריד, וגם שם ראשו של המנהל המקצועי נמצא: “זה יהיה אדיר לזכות שוב, אבל ריאל מדריד היא קבוצת ליגת האלופות הטובה בהיסטוריה והם כבר לקחו אליפות, לנו יש עוד שני משחקים חשובים לפנינו חוץ מהגמר”.

כשאתה רואה את ארלינד הולאנד במסיבה
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה