יורגן קלופ וקבוצתו המשיכו במסע ההכנה לקראת עונת 2021/22, והערב (חמישי) הם הפסידו 4:3 להרטה ברלין הגרמנית במשחק הכנה שנערך באוסטריה, אך הדבר התגמד אל מול הבשורות המשמחות שהגיעו מכיוונו של וירג’יל ואן דייק. 

הענק ההולנדי שנפצע בדרבי בליגה האנגלית נגד אברטון באוקטובר 2020 ולאחר שעבר בדיקות התגלה כי הוא קרע את הרצועה הצולבת, חזר לשחק לאחר 285 ימים כשעלה לשחק בדקה ה-69 נגד הרטה. 

ואן דייק התייחס ברשתות לחזרה שלו: “לפני 285 ימים התחלתי את המסע שלי לחזרה. קשה לי להביע מה אני מרגיש, אבל חשוב לי להגיע שאני מרגיש מבורך מכל התמיכה שקיבלתי מכולם שהיו איתי בתקופה הזו. המאמנים, אנשי הצוות, הרופאים, השחקנים והקהל, ובעיקר המשפחה שלי שבלעדיהם לא הייתי עובר את זה. העבודה לא מפסיקה עכשיו, אלא רק מתחילה”.

אלו חדשות טובות עבור המאמן הגרמני וליברפול שהרגישו לאורך כל העונה הקודמת את חסרונו של הבלם. עונה שנחשבה לדי רעה עבור המועדון האנגלי בעקבות העובדה שהם סיימו בהפרש של 17 נקודות ממנצ’סטר סיטי שזכתה באליפות.

קלופ קיבל עוד חדשות חיוביות, מג'ו גומז, שעלה לשחק בדקה ה-69 והשתתף במשחק ההכנה. הבלם האנגלי בן ה-24 שיחק לצידו של ואן דייק במרכז ההגנה בעונה שעברה ונותח בנובמבר האחרון בעקבות פציעה בגיד, שב לכשירות מלאה.

ואן לוון: השגנו את המטרה