את 4.10.2020 אוהדי ליברפול כנראה כבר לא ישכחו. האלופה הגאה של אנגליה הגיעה הערב (ראשון) למשחק חוץ, שעל הנייר לא היה אמור להוות מוקש רציני, מול אסטון וילה, וירדה מכר הדשא בברמינגהאם חבולה ומושפלת אחרי תבוסה היסטורית של 7:2 מול המארחת.

מאמן ליברפול, יורגן קלופ, אמר: “עשינו הערב את כל הדברים שלא צריך לעשות במשחק כדורגל. שום דבר לא היה מספיק טוב. איבדנו את המשחק בשלב מוקדם ואנחנו מאשימים רק את עצמנו בכך. וילה שיחקה טוב, גרמה לנו לטעות. לשער הראשון והמוקדם הייתה השפעה אבל זה לא היה אמור להיות ככה. רצינו לעשות היסטוריה, אבל לא היסטוריה כזאת”.

הזוי: יובנטוס חיכתה לנאפולי במגרש 45 דק׳

וירג’יל ואן דייק ההמום, שעל פי לא מעט פרשנים ומומחים הוא הבלם הטוב בעולם כיום, ספג מכה קשה לתדמית ואמר בסיום: ”קודם כל אני רוצה להתנצל בפני האוהדים שלנו ולתת לאסטון וילה את הקרדיט לו הם ראויים. מבחינתו זה היה אחד מאותם ימים שלא היינו מחויבים ב-100 אחוז מההתחלה ועד לסיום. לא היינו צריכים לספוג את רוב השערים שספגנו והיינו צריכים לנצל את ההזדמנויות בצד השני בצורה טובה יותר”.

“צריך להישאר מאוחדים ולא לתת לזה לקרות פעם נוספת”, הוסיף ההולנדי שהמשיך לחפש את המילים: “אני לא יודע מה הסיבה למה שקרה היום. המפתח עכשיו הוא לא להילחץ ולהשתגע ולהרים את הרמה של ההופעות שלנו כי הפער בין המשחק מול ארסנל בליגה להיום היה גדול מדי. הרגשתי שהמרווחים בהגנה היו גדולים מדי ולא זכינו בכדורים שניים. אני לא חושב שזה קשור לכל מה שקורה מסביב כי התכוננו כמו שצריך והיינו מוכנים אבל במשחק זה לא בא לידי ביטוי”. 

וירג'יל ואן דייק מאוכזב (רויטרס)וירג'יל ואן דייק מאוכזב (רויטרס)

ובצד השני, בדיוק כמו אוהדי המייטי רדס, גם אולי ווטקינס לא ישכח את התאריך הזה, אך מסיבות אחרות לגמרי. החלוץ בן ה-24 חגג שלושער מול האלופה אבל בסיום דווקא חשב  שהיה מקום לעוד: “ברגע שהגול הראשון נכנס צבטתי את עצמי כי זה היה מוקדם. אני שמח שהצלחתי לתרום ושניצחנו, התחושה מדהימה כי לא חשבתי לפני המשחק שאכבוש שלושער אבל אחרי המשחק אני יכול להגיד שהיו לי עוד הרבה הזדמנויות והייתי יכול לכבוש יותר. תמיד יש לאן להשתפר”.

אולי ווטקינס חוגג (רויטרס)אולי ווטקינס חוגג (רויטרס)

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל