עידן חדש בניוקאסל ובכדורגל העולמי כולו. ההשתלטות הסעודית על הקבוצה הושלמה בהצלחה, והמגפייז חושבים על בנייה מחדש וצפויים ככל הנראה להתחיל את השינוי על הקווים. סטיב ברוס, מאמן הקבוצה, מבין זאת וחושש מאוד למשרתו, כאשר הוא העביר מסר ברור להנהלת הקבוצה החדשה.

“אני רוצה להמשיך, הייתי רוצה שיתנו לי את ההזדמנות להראות מה אני יודע”, אמר ברוס, “צריכים להיות ריאליים ואולי הם רוצים מאמן חדש כדי להתחיל את הפרויקט. לרוב כשיש בעלים חדשים רוצים גם מאמן חדש, אני מספיק זמן בכדורגל כדי להבין את זה. אהיה עצוב מאוד אם אאבד את העבודה שלי”.

כותרת ה'דיילי מייל' באנגליה (מערכת ONE)כותרת ה'דיילי מייל' באנגליה (מערכת ONE)

ברוס הוסיף: “זו המשרה שרציתי כל חיי, כל הזמן הייתי גאה מאוד להגיד שאני מאמן ניוקאסל וזה לעולם לא ישתנה. ההחלטה לא תתקבל על ידי אבל אקבל כל מה שיוחלט, אצטרך לחכות לשיחה שיזמנו אותי אליה”. ניוקאסל פתחה רע מאוד את העונה בפרמייר ליג עם שלוש תוצאות תיקו, 4 הפסדים ו-0 ניצחונות. לקבוצה יש את ההגנה הגרועה בליגה בצוותא עם נוריץ’ – 16 ספיגות.

במקביל, הבעלים החדשים רוצים להחתים את ג’ייסון ווילקוקס, מנהל מחלקת הנוער המוצלחת של מנצ’סטר סיטי שעובד בקבוצה מאז 2017 והיה מעורב בפיתח מספר שחקני בולטים, ביניהם פיל פודן. ההנהלה החדשה צפוייה לפטר את לי צ’רנלי, אחד ממקורביו של מייק אשלי הבעלים הקודם.