סוף סוף זה קרה. לאחר שסוכמה העסקה, ג’יידון סאנצ’ו הכוכב של ברוסיה דורטמונד נרכש על ידי מנצ’סטר יונייטד בעבור 73 מיליון ליש”ט כשחתם היום (שישי) רשמית על החוזה ל-5 שנים. השדים האדומים היו מעוניינים בשירותיו של השחקן עוד מהקיץ שעבר, אך המעבר לא בוצע. 

"תמיד אהיה אסיר תודה לדורטמונד על שנתנה לי את האפשרות לשחק כדורגל בקבוצה הראשונה, אבל תמיד ידעתי שאחזור לאנגליה יום אחד. האפשרות להצטרף למנצ'סטר יונייטד הוא חלום שהתגשם ואני פשוט לא יכול לחכות לרגע שהופיע בליגה” אמר סאנצ’ו לאחר החתימה. 

השחקן הוסיף: “לקבוצה יש סגל צעיר ומרגש ואני יודע שביחד אנחנו יכולים להתפתח למשהו מיוחד כדי להביא את ההצלחה שמגיעה לאוהדים. אני מצפה לעבוד עם המאמן וצוות האימון שלו בכדי להמשיך ולפתח את המשחק שלי”. 

אולה גונאר סולישאר מרוצה מהגעתו של השחקן ואמר: "ג'יידון הוא סוג השחקן שרציתי להביא למועדון, הוא שחקן התקפי כמיטב המסורות של מנצ'סטר יונייטד. הוא יהווה חלק בלתי נפרד מהסגל שלי לאורך שנים רבות ואנחנו מצפים לראות אותו פורח. השערים והבישולים שלו מדברים בעד עצמם והוא גם יביא לצוות קצב, כישרון ויצירתיות”. 

עוד הוסיף המאמן: "אולד טראפורד תיתן לו את הפלטפורמה הדרושה לו כדי לשחרר את הכישרון הלא מנוצל שלו ולהופיע ברמה הגבוהה ביותר. עבור שחקן בגילו ג'יידון כבר השיג הרבה מאוד והראה אומץ ללכת ולהוכיח את עצמו בחו"ל. כולנו מצפים לקבל את ג'יידון בסגל בזמן שאנחנו מתכוננים לקמפיין החדש”.

בעונת 2020/21 רשם סאנצ’ו 26 הופעות בליגה הגרמנית בהן כבש שמונה שערים ובישל 12 נוספים. בנוסף, שותף בשישה משחקים בליגת האלופות בהם רשם שני שערים ושלושה בישולים. 

פנומן: שלושער ובישול מטורף לזהבי מול גלא

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל