משבר הקורונה באירופה פגע במחיר ובשווי השוק של שחקנים רבים ביבשת, אולי אפילו בכולם, אבל לא בג’יידון סאנצ’ו. באירופה מדווחים שמנצ’סטר יונייטד לא אמרה נואש בניסיונות לצרפו, הפכה אותו למטרה העיקרית שלה ואפילו מאמינה שאצלה הוא יוכל להפוך לכריסטיאנו רונאלדו החדש – שחקן שמשלב אנרגיה במגרש יחד עם כישרון יוצא דופן.

סאנצ’ו רושם קמפיין מופלא עם דורטמונד ובכל המסגרות ב-2019/20 יש לו לא פחות מ-20 שערים ו-20 בישולים ב-39 הופעות העונה, כאשר במחזור האחרון בבונדסליגה הוא נזקק ל-35 דקות בלבד כדי להשיג את השלושער הראשון שלו כמקצוען בקריירה. הקיצוני של לוסיאן פאברה אף זכה למחמאות מהאקס של האנגלים ממנצ’סטר, למרות שהיה לו עבר דווקא בצד התכול של העיר. 

האם ריאל צריכה להשאיר את בייל?

“הוא כישרון, שחקן מלהיב ואנחנו צריכים מישהו כזה במועדון”, הסביר שחקן העבר של יונייטד ווס בראון. “היה לנו שחקן בעל פרופיל כזה בעבר – כריסטיאנו רונאלדו, ואני חושב שהקבוצה תהיה טובה יותר עם מישהו כמוהו, שיכול למשוך את תשומת ליבם של 3 או 4 שחקנים בו זמנית ולהפוך את המשחק לקל יותר עבור שאר חבריו. זאת תהיה החתמה מצוינת”.

המחיר של האנגלי מדורטמונד, שלפי המועדון כאמור לא ירד אפילו באירו אחד בעקבות המשבר, נע סביב 100 מיליון אירו, ולא רק בגלל הכושר הנוכחי והפנטסטי שלו, אלא גם בשל גילו הצעיר והפוטנציאל הענק שיש לו בעתיד.

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל