השנה האחרונה הייתה שנת מפנה מבחינת הארי מגווייר. ממצב שבו היה לשחקן המושמץ ביותר באנגליה על רקע המעבר למנצ’סטר יונייטד שהפך אותו לבלם היקר בהיסטוריה, קפטן השדים האדומים ניקה את הרעשים מסביב וחזר להציג את היכולת המאפיינת אותו עם עונה טובה במדי השדים האדומים וגם קמפיין יורו מעולה עם נבחרת אנגליה. כעת, רגע לפני תחילת עונת 2021/22, הבלם התראיין ל’סקיי’ ודיבר על הכוונות של הקבוצה בעונה הקרובה, על הרכש בקיץ וגם על הגזענות כלפי שחקני הנבחרת האנגלית.

“כמובן שזה הזמן שאנו צריכים להתחיל לספק קבלות. אנחנו צריכים להתחיל לזכות בתארים מאחר שהוכחנו בשנים האחרונות שאנחנו יכולים להיות תחרותיים שוב”, אמר מגווייר שהוסיף: “במועדון הזה מצופה ממך לזכות התארים כל עונה, אז לא לזכות מהרגע שהגעתי לפה, כבר שנתיים, זאת אכזבה. התקדמנו מבחינת מה שעשינו כקבוצה והיריבות שאנחנו יכולים להתחרות איתן, אנחנו ניצבים יחד עם הקבוצות בטופ העולמי עכשיו”.

הארי מגווייר ואולה גונאר סולשיאר (רויטרס)הארי מגווייר ואולה גונאר סולשיאר (רויטרס)

על החיזוק החדש בהתקפה, ג’יידון סנצ’ו, אמר הקפטן: “אני מתרגש עבורו, הוא כישרון יוצא דופן. עם הביטחון שיש לו הוא יכול להפוך לכוכב אמיתי עבור הקבוצה”. האנגלי שיתף גם על הציפיות שלו מהעונה הקרובה: “אני חושב שהעונה הזאת הולכת להיות יותר תחרותית מאי פעם. התחזקנו, שאר הקבוצות גם התחזקו ויש בליגה הזאת המון קבוצות נהדרות. כמובן שמנצ’סטר סיטי זכתה בליגה בעונה האחרונה והם קבוצה מעולה. הם החתימו את ג’ק גריליש שאני מכיר טוב, הוא שחקן על אז אני חושב שהם יהיו חזקים. צ’לסי וליברפול גם, כל קבוצה שתהיה מרוכזת ותעשה ריצה טובה תרוויח, אבל אנחנו חייבים להתמקד בעצמנו”.

מגווייר התייחס גם לקריאות הגזעניות כלפי חבריו לנבחרת לאחר ההפסד בפנדלים בגמר היורו לאיטליה: “זה היה מאכזב לסיים את היורו, לרדת מהמגרש ולראות את הקריאות כלפי חלק מהשחקנים שלנו. עשינו כל מה שאנחנו יכולים עבור המדינה, כל שחקן נתן את כל מה שיש לו. הקריאות כלפי השחקנים לאחר המשחק היו פשוט בלתי מתקבלות על הדעת. אני חושב שחשוב שנמשיך לכרוע ברך, זה מראה איפה אנחנו כשחקני פרמייר ליג עומדים”.

הארי מגווייר לאחר ההפסד לאיטליה בגמר היורו (רויטרס)הארי מגווייר לאחר ההפסד לאיטליה בגמר היורו (רויטרס)
מסי מגיע לאימון שעתיים לפני הזמן

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל