במנצ’סטר יונייטד לא זכרו מתי בפעם האחרונה ספגו רביעייה במחצית בפרמייר ליג, כי הדבר פשוט לא קרה מעולם, עד היום (ראשון). טוטנהאם של האקס ז’וזה מוריניו הגיעו לאולד טראפורד ואחרי 45 דקות לוח התוצאות הראה 1:4 משפיל לתרנגולים, ו-1:6 בסיום, כאשר החבורה של אולה גונאר סולשיאר רשמה בעקבות זאת כמה הישגים שליליים.

שחקן השדים האדומים לוק שו אמר בסיום: “קבוצה כמו יונייטד לא אמורה להפסיד ככה, התחלנו טוב, אבל עשינו המון טעויות. הכרטיס האדום לא עזר, זה כואב מאוד ומביך. אכזבו המון אוהדים וגם את עצמנו. האחריות היא על כל מי שבמגרש, כמובן שעל השחקנים. המאמן יכול לתת עצות אבל אנחנו אלו שעל המגרש והסטנדרטים צריכים להיות גבוהים. לא הראינו את האיכויות שלנו וצריכים להסתכל במראה”.  

לוק שואו מנסה לשמור על הכדור (רויטרס)לוק שואו מנסה לשמור על הכדור (רויטרס)

מאמן יונייטד אולה גונאר סולשיאר אמר: “זו הייתה ההחלטה שלי לבחור את השחקנים שבחרתי, אבל יש לנו סגל שהוא לא מספיק טוב למנצ’סטר יונייטד. אין תירוצים, לא היינו קרובים ללהיות טובים מספיק, צריכים להסתכל במראה, עכשיו לא נתראה עשרה ימים”. 

הארי קיין אמר בסיום: “השגנו שני שערים מהירים, ניצלנו את המצבים שלנו והשלישי והרביעי הרגו את המשחק לגמרי. סון היה מצוין, אני לא חושב שההרחקה השפיעה, היינו טובים יותר ושלטנו במשחק בכל מקרה, אבל כמובן שזה עזר. הם יכולים היו לכבוש גם בעשרה שחקנים”. 

הארי קיין חוגג (רויטרס)הארי קיין חוגג (רויטרס)

מרקוס רשפורד כתב אחרי המשחק: “קודם כל, אני אוהד של יונייטד. זה המועדון שלי ואני גאה ללבוש את המדים של הקבוצה. אין תירוצים, זה לא היה טוב ואני מתנצל עבור כל אוהד של הקבוצה שלנו מכל רחבי העולם. אתם ראויים להרבה יותר מזה, בחרתי להגיב ברשתות החברתיות הלילה כי אתם ראויים לכך. אסור להתחבא. אני מרגיש נורא אבל מבטיח לכם שזה ייראה אחרת”.

מרקוס רשפורד (רויטרס)מרקוס רשפורד (רויטרס)

# מנצ’סטר יונייטד ספגה לראשונה רביעייה במשחק אחד בפרמייר ליג לפני שריקת המחצית הראשונה. זהו משחקה ה-1,079 בליגה. טוטנהאם היא הראשונה לכבוש רביעייה במחצית באולד טראפורד מאז שהיא עצמה עשתה זאת ב-1957 (3:4 בסיום).

ז'וזה מוריניו ואולה גונאר סולשיאר (רויטרס)ז'וזה מוריניו ואולה גונאר סולשיאר (רויטרס)

# לאנתוני מריאל היו יותר כרטיסים אדומים העונה בפרמייר ליג (1) מאשר בעיטות למסגרת (0). האדום שספג היה המוקדם ביותר ששחקן מהשדים האדומים ספג באולד טראפורד אי פעם.

אנתוני מרסיאל רואה את האדום (רויטרס)אנתוני מרסיאל רואה את האדום (רויטרס)

# הפתיחה של המשחק הייתה סוערת במיוחד עם 3 שערים ב-7 הדקות הראשונות. הפעם האחרונה שזה קרה בפרמייר ליג? אפריל 2010, במשחק של מנצ’סטר סיטי נגד ברנלי. בנוסף, זו הפעם הראשונה ששתי הקבוצות כובשות 3 שערים ב-7 הדקות הראשונות מאז 1999. 

# הארי קיין הגיע כבר עכשיו לשישה בישולים העונה, הכי הרבה מבין שחקני הפרמייר ליג. אגב, השיא של החלוץ האנגלי לעונה אחת עומד על 7 (2016/17). 

הארי קיין חוגג (רויטרס)הארי קיין חוגג (רויטרס)

# זו הפעם הראשונה שיונייטד סופגת פעמיים בפרמייר ליג תוך 7 דקות מאז 4 באוקטובר 2015 נגד ארסנל. בדיוק היום לפני 5 שנים. 

# יונג מין סון הלוהט מעורב כבר ב-10 שערים בארבעת משחקיו האחרונים בכל המסגרות (7 גולים ו-3 בישולים). 

יונג מין סון חוגג עם הארי קיין (רויטרס)יונג מין סון חוגג עם הארי קיין (רויטרס)

# ז’וזה מוריניו הפך למאמן הראשון מאז אולה גונאר סולשיאר עצמו שכובש חמישייה בחוץ נגד קבוצה אותה אימן בעבר. הנורבגי עשה זאת נגד קארדיף בדצמבר 2018. 

# לפני השישייה מול טוטנהאם, יונייטד ספגה פעמיים בעבר שישייה בפרמייר ליג – נגד סיטי ב-2011 ונגד סאות’המפטון ב-1996. כל המפגשים התקיימו באוקטובר.

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל