ז’וזה מוריניו ממשיך להרוס כל חלקה טובה במנצ’סטר יונייטד וחדר ההלבשה מפולג מתמיד, כך עולה מהדיווחים הרבים בתקשורת האנגלית ביממה האחרונה. לאחר הריב המתוקשר עם פול פוגבה, שכבר נמצא בדרכו החוצה לקראת חלון ההעברות של ינואר (לפחות במצב הדברים כפי שהם היום), המאמן הפורטוגלי התייחס ליחסיו עם הכוכב הצרפתי לפני המפגש מול ווסטהאם היום (שבת) ב-14:30.

“מנצ’סטר יונייטד גדולה יותר מכל אחד ואני צריך להגן על זה” סיפר מוריניו והוסיף: “אחרי שבועות של ניתוח והתייעצויות עם הצוות המקצועי החלטנו שמעתה ואילך פוגבה יהיה שחקן רגיל ולא קפטן יותר, ההחלטה כבר נעשתה. מערכת היחסים בנינו טובה, אך זאת לא מערכת יחסים בין קפטן למאמן. אני יכול להגיד שאף אחד לא התאמן קשה יותר מפול בימים האחרונים, ולכן הוא צפוי לשחק. הקבוצה זקוקה לשחקנים טובים, הוא שחקן טוב. הקבוצה צריכה שחקנים עם אישיות מתאימה לשחק”.

פול פוגבה. "אף אחד לא התאמן חזק ממנו" (רויטרס)פול פוגבה. "אף אחד לא התאמן חזק ממנו" (רויטרס)

בנוסף, מאמן השדים האדומים העביר ביקורת פומבית על פיל ג’ונס וגם על אריק באיי בעקבות ההדחה מגביע הליגה בדו קרב פנדלים 8:7 לדרבי קאונטי מליגת המשנה. “ידעתי שאנחנו בצרות ברגע שראיתי שג’ונס בועט ואחריו באיי”, אמר המאמן והצליח להרתיח את שני השחקנים וגם רבים אחרים בחדר ההלבשה תוך כדי שהוא מאבד שליטה מוחלטת על הנעשה בקבוצה, וכל זאת לקראת משחק נוסף מחר (שבת, 14:30) מול ווסטהאם בליגה האנגלית. 

לפי ה”מירור”, הפורטוגלי נמצא גם ביחסים עכורים עם מרקוס רשפורד. המאמן טוען כי החלוץ האנגלי עדיין לא חזר לעצמו מאז המונדיאל מבחינת הגישה ואף כעס על כך שערך חימום לא רציני במחצית ה-0:3 מול יאנג בויז בליגת האלופות. באנגליה מתארים מצב בו רשפורד יחד עם אנתוני מרסיאל, תומכים בפוגבה במאבק מול מוריניו ולכן נראה כי מוריניו “מחפש” גם את החלוץ האנגלי. בינתיים, בתקשורת תוהים מתי בעלי מנצ’סטר יונייטד יעשו את הצעד שלהם וישלחו את מוריניו הביתה. 

מרקוס רשפורד. מסוכסך גם עם מוריניו (רויטרס)מרקוס רשפורד. מסוכסך גם עם מוריניו (רויטרס)