כשאלכסיס סאנצ’ס הצטרף בינואר 2018, מדובר היה באחת העסקות הכי מבטיחות בפרמיירליג. החלוץ הצ’יליאני היה נואש לעזוב את ארסנל, וקיבל במנצ’סטר יונייטד את החוזה הגובה בתולדות הכדורגל האנגלי, עם חוזה פשוט מטורף של 391,000 ליש”ט לשבוע, והצטרף לחוליית התקפה שכללה את רומלו לוקאקו, זלאטן איברהימוביץ', אנתוני מרסיאל ומרקוס רשפורד.

אבל המציאות הייתה רחוקה מהתקוות. סאנצ’ס הפך לכישלון מהדהד על הדשא, וכבש בשנתיים בסך הכל שלושה שערי ליגה, לצד יכולת שלעיתים נראתה פשוט מעליבה. בקיץ האחרון הושאל לאינטר, ולמרות תקווה להחיות את הקריירה בקבוצה הנהדרת שבנה אנטוניו קונטה, הוא לא מוצא את עצמו גם אצל הנראזורי, וצפוי לחזור לאולד טראפורד באופן אוטומטי בסיום העונה.

ליאו מסי מתאמן עם בנו

כעת, ב’דיילי מייל’ חשפו את הסכום הפשוט מטורף שהכישלון שהוא אלכסיס סאנצ’ס עלה למנצ’סטר יונייטד. שימו לב, מדובר ב-64.7 מיליון פאונד שהאנגלים בזבזו עליו. פרט למשכורת השבועית, הוא קיבל 6.7 מיליון כמענק חתימה, ו-75,000 פאונד עבור כל משחק שהוא שיחק. 

גם בזמן ההשאלה לאינטר, יונייטד משלמת לו 16 מיליון פאונד מהמשכורת, כשאינטר הסכימה לשלם 4.5 מיליון בלבד, אך הסעיף הכי אירוני וכנראה הכי מכאיב עבור הנהלת יונייטד, הוא שבסוף השנה, סאנצ’ס יקבל “בונוס נאמנות” על סך 1.1 מיליון פאונד כשיחזור לאולד טראפורד, וכך, השדים האדומים שילמו מעט 17 מיליון פאונד השנה לשחקן שלא שיחק אצלם ולו דקה אחת.