דיווחים בתקשורת האנגלית טוענים כי מנצ’סטר יונייטד מתכוונת להגיש בימים הקרובים הצעה לחידוש חוזה עם שכר של 400 אלף ליש”ט בשבוע בנסיון למנוע מהצרפתי לעזוב בקיץ הבא ללא תמורה עם סיום חוזהו הנוכחי. 

השדים האדומים מוכנים להפוך את פוגבה לבכיר המשתכרים באולד טראפורד על מנת להשאיר אותו בקבוצה לארבע שנים נוספות, אך בעקבות קשיי העבר מול סוכנו, מינו ראיולה, ביונייטד נערכים גם לאפשרות בה ייאלצו לנסות למכור את פוגבה בקיץ הקרוב על מנת להימנע מאפשרות שיעזוב כשחקן חופשי בקיץ הבא.

פוגבה חוגג עם גרינווד (רויטרס)פוגבה חוגג עם גרינווד (רויטרס)

בעוד קבוצתו של פוגבה לשעבר, יובנטוס, וכמו כן, גם ריאל מדריד, מוזכרות כקבוצות המעוניינות בשירותיו של פוגבה, אם בסופו של דבר לא יחתום על חוזה חדש ביונייטד, האנגלים צפויים לנסות להחזיר את ההשקעה לאחר ששילמו תמורתו 94 מיליון ליש”ט בקיץ 2016. לכל הפחות, יונייטד תנסה להחזיר 80 מיליון ליש”ט מההשקעה הגדולה שעשתה לפני 5 שנים.

פול פוגבה וברונו פרננדש חוגגים (רויטרס)פול פוגבה וברונו פרננדש חוגגים (רויטרס)

עם זאת, השדים האדומים כבר סימנו אלטרנטיבות פוטנציאליות לפוגבה, אם יעזוב בסופו של דבר את הקבוצה, כאשר דקלאן רייס מווסטהאם, ווילפרד אנדידי מלסטר וסאול ניגס מאתלטיקו מדריד שלושתם נמצאים ברשימות של אולה גונאר סולשיאר לקראת הקיץ הקרוב. 

סאול נוגח (La Liga)סאול נוגח (La Liga)

מאמן יונייטד, אולה גונאר סולשיאר, התייחס כבר לנושא פוגבה ואמר: “פול היה אצלי כשהוא היה שחקן בקבוצת המילואים והוא יודע מה אני מרגיש כלפיו ואת זה שאני רוצה שהוא יישאר. תמיד אמרתי שאני נהנה לאמן אותו, אני נהנה לדבר איתו ואני נהנה לאתגר אותו בגלל שהוא כזה ווינר. הוא רוצה להיות טוב יותר וזו הסיבה שהוא מקשיב לי. אפשר לראות שהוא נהנה כאן, יש לו חיוך על הפנים. חשוב להתייחס אחד לשני בכבוד, ואני מנסה להתייחס לכולם באותה רמה של כבוד, אבל יש כמה שחקנים שאני מכיר מאז שהם צעירים וזה הסיפור עם פול. ההיכרות ארוכת השנים שלי איתו הפכה את החיבור אליו לקל. אנחנו רוצים ליצור אווירה תחרותית שתאפשר לנו לייצר קבוצה תחרותית שתתחרה על תארים”.

תורך, ברצלונה: ריאל מדריד חזרה לנצח!