ליברפול קיוותה לפתוח את שנת 2021 קצת אחרת, אך לצערה רשמה הפסד שני העונה ומשחק שלישי רצוף ללא ניצחון ב-1:0 לסאות’המפטון. דני אינגס כבש שער ניצחון מוקדם בדקה השנייה של המשחק עם הקשתה נהדרת מעל אליסון.

היכולת של המייטי רדס הייתה ירודה כשהניסיון הראשון למסגרת הגיע רק לאחר 75 דקות מסאדיו מאנה. לצורך ההשוואה מאז דצמבר 2015 זה לא קרה, שם האיום הראשון של ליברפול במשחק הגיע בדקה ה-89 מול ניוקאסל.

מאמן האלופה, יורגן קלופ, התייחס בסיום: “פתיחת המשחק הייתה לא טובה ואני לא מדבר רק על השער שספגנו. כל הכבוד לסאות’המפטון, זה מגיע להם. אנחנו ידענו בדיוק מול מי אנחנו מתמודדים, אבל משום מה נראנו מופתעים. שיחקנו לידיים שלהם עם הפתיחה הנוראית שלנו”.

יורגן קלופ עצבני (רויטרס)יורגן קלופ עצבני (רויטרס)

עוד הוסיף: “הם השקיעו המון, קבלת ההחלטות שלנו הייתה שגויה, וזה מה שקורה בדרך כלל כשאין מומנטום. היינו צריכים לייצר עוד הזדמנויות. השחקנים שלי לא היו מוכנים מתחילת המשחק. לגבי הפנדל שלא נשרק? לדעתי הייתה נגיעת יד, אבל זה לא מהווה תירוץ להופעה שלנו”.

קפטן הקבוצה, ג’ורדן הנדרסון, סיפר: “לפתוח משחקים בצורה כזאת זה משהו שלא מאפיין אותנו. הגענו להזדמנויות אבל לא הצלחנו לכבוש כבר משחק שני ברצף. ידענו שהם ייצאו להתקפות מהירות אבל היינו מרושלים. נתנו להם בעיטות חופשיות סתמיות ונענשו על כך, היה לי קשה לשחק בעמדת הבלם, אבל ניסיתי לעשות כמיטב יכולתי”.

ג'ורדן הנדרסון (רויטרס)ג'ורדן הנדרסון (רויטרס)
בישול גאוני של מסי מנצח את הואסקה