אחרי מספר חלונות שקטים במיוחד, הקיץ הקרוב צפוי להיות בדיוק ההיפך מבחינת ריאל מדריד. הבלאנקוס סימנו כמה מטרות לקראת סיום העונה, ובראשן כמובן צירופו של קיליאן אמבפה בחינם מפאריס סן ז’רמן, עסקה אותה הם יוכלו לסגור סופית כבר ב-1 ינואר. ב’אס’ סימנו היום (שישי) שמות נוספים שנמצאים על הרדאר של הלבנים ועשויים לחזק את הסגל של קרלו אנצ’לוטי. השאלה האמיתית היא – מי וכמה מאותם שחקנים באמת יגיעו.

ארלינג הולאנד

בריאל יודעים היטב שבקיץ הקרוב סעיף השחרור של הנורבגי מדורטמונד יירד ל-75 מיליון אירו בלבד ושכל אירופה תרצה אותו, אך החלוץ הצעיר הביע בעבר לא אחת את הרצון לשחק בבירת ספרד, ושם לא יתנגדו לכך.

ארלינג הולאנד (רויטרס)ארלינג הולאנד (רויטרס)

רוברט לבנדובסקי

בדומה לשם שמעליו ברשימה, גם הפולני לא מפסיק לקרוע רשתות ובשש העונות האחרונות כבש לפחות 40 גולים בעונה. הוא מסיים חוזה ב-2023 ועתידו בבאיירן מינכן נמצא בספק בתקופה האחרונה, במיוחד לאור הכעס שלו על הקבוצה לאחר שהצהירה בגלוי על התעניינותה בהולאנד.

רוברט לבנדובסקי חוגג (רויטרס)רוברט לבנדובסקי חוגג (רויטרס)

פול פוגבה

קשר מנצ’סטר יונייטד שהיה מבוקש במדריד בשנים האחרונות מסיים חוזה ב-2022 ועדיין לא חתם על הסכם חדש. הגעה שלו בהחלט תגדיל את המושבה הצרפתית בקבוצה, שכוללת גם את פרלאן מנדי וכמובן קארים בנזמה ואולי גם אמבפה. החלק החסר בפאזל בקישור הלבן?

פול פוגבה (רויטרס)פול פוגבה (רויטרס)

אנטוניו רודיגר

הביקוש של בלם צ’לסי, שמסיים חוזה בסיום העונה, ממשיך לעלות. אחרי עזיבתם של סרחיו ראמוס ורפאל וראן, ריאל אמנם צירפה את דויד אלאבה אבל שואפת להעמיק את החוליה האחורית ורוצה את שחקנה של אלופת אירופה.

אנטוניו רודיגר (רויטרס)אנטוניו רודיגר (רויטרס)

פרנק קסייה

עוד מקרה של שחקן שמסיים חוזה. שמו של קשר מילאן נמצא חזק גם בהקשר של ברצלונה, אבל גם הבלאנקוס ואפילו פ.ס.ז’ בעקבותיו. בשתי העונות האחרונות הציג יכולת טובה מאוד במדי הרוסונרי.

פרנק קסייה (רויטרס)פרנק קסייה (רויטרס)

אורליאן צ’ואומני

בתקשורת הספרדית פורסם לאחרונה שהבלאנקוס סימנו את הקשר הצעיר של מונאקו, גם הוא צרפתי אגב. הקבוצה מהנסיכות צפויה לדרוש עבורו 60 מיליון אירו, מה שיהווה מכשול לא קטן בעסקה. השחקן רשם בספטמבר האחרון בכורה בנבחרת צרפת ומאז לא הסתכל לאחור והפגין יכולת מעולה.

אורליאן צ'ואומני (רויטרס)אורליאן צ'ואומני (רויטרס)

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל