למרות שמשבר הקורונה צפוי לגרום לשוק ההעברות העולמי להשתנות מעט, ברחבי אירופה ממשיכים לעסוק בהעברות אפשריות שיתרחשו ברגע שבו החלון ייפתח וכאן ב-ONE נרכז לכם בכל יום את העדכונים החמים ביותר בנושא הזה.

ספקולציות חמות

# אחרי שכבר סגרה את העברתם של טימו ורנר וחכים זייש, צ’לסי פוני כעת לעבר חיזוק הגנתי. על פי התקשורת בבריטניה, פרנק למפארד מועניין שהבלם דקלאן רייס יהיה זה שיוביל את החוליה ההגנתית שלו בעונה הבאה והבלוז צפויים לנסות להגיע להסכמה עם ווסטהאם בנוגע לרכישתו.

הרגע המדהים מהסופר קאפ שכנראה לא קלטתם

# רובין אולסן הדהים את קליארי ודחה את הצעת המשך ההשאלה שלה לגביו מרומא לעונה נוספת. השוער מעוניין לחזור לג’אלורוסי ולהלחם על אפודת השוער הבכיר בעונה הבאה.

# גסטון דה קסטיו בן ה-23, אחיו של קון אגוארו, חלוצה של מנצ’סטר סיטי, מצטרף לאוליבנסה מהליגה השלישית בספרד. לפני ארבע עונות שיחק בקאדיס, הוא לא שיחק מאז דצמבר כששוחרר מקבוצתו האחרונה במקסיקו.

# חברם של ניר ביטון וחאתם עבד אלחמיד בסלטיק, הקשר אוליבר ניצ’אם, מעורר עניין בפרמיי ליג וסאות’המפטון הוזכרה כמועמדת להחתימו. לצורך כך, הקדושים יהיו מוכנים לשלוח את השוער פרייזר פוסטר לאלופת סקוטלנד. 

# עוד באנגליה. בכלי התקשורת בממלה מדווחים כי ג’ק גריליש עשה צעד נוסף לעבר מעבר מאסטון וילה למנצ’סטר יונייטד לאחר שמצא בית לרכישה בצפון מערב העיר