מאבק האליפות באנגליה העונה רותח מתמיד, כאשר אתמול (ראשון) ליברפול איבדה נקודות אחרי 2:2 קצבי מול טוטנהאם, במשחק בו מי שהיה במוקד הוא דווקא המאמן, יורגן קלופ, שזעם מספר פעמים על שופט המשחק, פול טיירני, ואף ניגש אליו בסיום וחיכה לו במנהרה אמש.

מאמן המרסיסיירדס היה נסער בסיום לאחר שאנדרו רוברטסון הורחק בשורות ליברפול, בעוד שקודם לכן הארי קיין קיבל רק כרטיס צהוב על עבירה גסה שביצע. המאמן הגרמני נתפס אומר בסיום לשופט המשחק, פול טיירני: “אין לי בעיה עם אף אחד מהשופטים, רק איתך”.

בראיון לאחר המשחק אמר קלופ: “היו לבטח עוד המון דברים שהשפיעו על המשחק, אבל לגבי חלק מהדברים כדאי להפנות את השאלות למר טיירני. העונש לקיין היה לגמרי צריך להיות חמור יותר, אפשר לתת לרובו (רוברטסון) כרטיס אדום, זאת לא הייתה העבירה החכמה ביותר שביצע בחיי, אבל זה (העבירה של קיין) היה שווה בטוח כרטיס אדום, אין ספק לגבי זה. אז יש VAR והוא חייב לבחון שוב את הסיטואציה עם רוברטסון, בסדר, בשביל זה הוא שם. מה הוא עשה בסיטואציה של קיין? הוא היה חייב לקבל כרטיס אדום והוא לא קיבל. אני באמת לא מבין מה הבעיה שלו איתי. בכנות, אין לי מושג”.

יורגן קלופ (רויטרס)יורגן קלופ (רויטרס)

הארי קיין הגיב לדבריו של קלופ ולשאלה אם חשש שיורחק: “לא, ממש לא. חשבתי שזאת עבירה קשה אבל זכיתי בכדור. כשאתה משחק מול קבוצות חזקות ונלחם על נקודות יהיו תיקולים חזקים. זה לא הרגיש כמו כרטיס אדום, כשאתה מעביר דברים להילוך איטי בכדורגל זה גורם להם להיראות גרועים יותר ממה שהם באמת ולכן יש VAR”.

הארי קיין ואמרסון חוגגים (רויטרס)הארי קיין ואמרסון חוגגים (רויטרס)

קלופ התייחס גם ללו”ז הבלתי אפשרי בו הקבוצה שלו נמצאת בצל מכת הקורונה הפוקדת את הפרמייר ליג: “שיחקנו ביום רביעי, ראשון ועכשיו שלישי, זה לא אפשרי, אין לנו את השחקנים. הדבר הגדול שכולנו צריכים לדבר עליו הוא אם אנחנו יכולים להמשיך או לא, אבל אם ממשיכים אנחנו לא יכולים לעשות זאת כרגיל. עכשיו הקורונה נותנת לנו אגרוף רציני ואומרת לנו שאנחנו לא יכולים להמשיך ככה”.

גם תומאס טוכל, מאמן צ’לסי שביקשה מהנהלת הפרמייר ליג דחייה למשחק שלה מול וולבס ונענתה בסירוב, ביקר את התנהלות הליגה: “קשה לנו מאוד להבין את זה, אנחנו מאוד מודאגים מהבריאות של השחקנים”. על היכולת של קבוצתו שאיבדה פעם נוספת נקודות עם 0:0 מאכזב, אמר מאמן הבלוז: “אני מאוד מרוצה מאיך ששיחקנו במחצית השנייה. הנקודות שפגעו בנו הן הנקודות שהפסדנו בבית לברנלי, מנצ'סטר יונייטד ואברטון”.

תומאס טוכל (רויטרס)תומאס טוכל (רויטרס)
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה