בקרוב שוב בכחול של צ’לסי? לפי דיווחים של העיתונאים הבכירים ביבשת, אינטר תקבל את הצעת המועדון הלונדוני עבור החלוץ הבלגי, רומלו לוקאקו, שיימכר תמורת כ-130 מיליון אירו, זאת אחרי שסירבו להצעה הראשונה שכללה 100 מיליון אירו ואת מרכוס אלונסו. במקביל, האלופה האיטלקית עשויה לרכוש את דובאן ספאטה, חלוצה הקולומביאני של אטאלנטה, שימלא את החור בעמדת החלוץ.

במהלך הקיץ האחרון צ’לסי הפעילה את כל כוחה בחיפושים אחר חלוץ, כשבמקביל עלו הדיווחים על עזיבה אפשרית של טימו וורנר. אחרי שהגישה הצעה על ארלינג הולאנד ונדחתה, פנתה צ’לסי לאינטר וכאמור, כעת מסתן כי האיטלקים יקבלו את ההצעה.

לוקאקו החל את דרכו באנדרלכט הבלגית וצ’לסי הייתה המועדון הראשון שלו מחוץ לגבולות בלגיה, בשורותיה חתם באוגוסט 2011. אחרי כמה הופעות ספורות ולא מוצלחות הוא הושאל, תחילה לווסט ברומיץ’ ולאחר מכן לאברטון. הטופיז רכשו את כרטיסו בתחילת עונת 2014/15, תמורת 35 מיליון אירו במה שהפך לסכום ההעברה הגבוה בתולדות המועדון. בהמשך הוא נמכר למנצ’סטר יונייטד ומאז אוגוסט 2019 שיחק באינטר, אותה הוביל לאליפות בעונה האחרונה, כשכבש 24 שערים ובישל 10 נוספים ב-36 משחקי ליגה.

רומלו לוקאקו חוגג (רויטרס)רומלו לוקאקו חוגג (רויטרס)
מוכן לעונה? פדרי מברצלונה שובר שיאים