צ’לסי תוקעת את ריאל מדריד, שמבחינת דיווחים בספרד, הרכש היחיד אשר היא מתכננת עד לסיום החלון הוא של השוער הבלגי, טיבו קורטואה. הערב (שני) מדווח כי הבלוז מתלבטים בין מגוון אופציות. אחת מהן היא לשלם את סעיף השחרור של יאן אובלאק מאתלטיקו מדריד (100 מיליון יורו), או את של קפה מאתלטיק בילבאו (80 מיליון יורו). אופציה נוספת היא סרחיו ריקו השייך לסביליה, ויש גם את האפשרות הקרובה יותר – ג’ק באטלנד המשחק בסטוק סיטי ויעלה פחות מכל השלושה שצויינו. 

מדוע האמא פרצה בבכי בחנות של צ'לסי?

עד אז, אלופת אירופה לא יכולה לעשות שום צעד בכיוון, כאשר לחלון ההעברות באנגליה נותרו למעלה מ-72 שעות. מוקדם יותר, כצעד אשר נועד לקדם את מעברו למדריד, קורטואה החרים את אימון הבלוז, זאת מתוך רצון לכפות על המועדון למכור אותו לבלאנקוס. הצעד הדרסטי הזה של הבלגי, שמגיע ממחוזות מוכרים יותר עבורינו, מתרחש שעות בודדות אחרי הדיווחים לפיהם הוא פנה למאמנו בצ’לסי וביקש ממנו לאפשר לו לעזוב.

יאן אובלק (רויטרס)יאן אובלק (רויטרס)

כזכור, ב-ESPN דווח כי קורטואה הבהיר למאמן החדש של הבלוז מאוריציו סארי כי הוא מעוניין לעזוב את לונדון לטובת אלופת אירופה. השוער כבר דיבר עם סארי לפני שיצטרף לאימוני הקבוצה על כך שהוא רוצה שהמו”מ עם המועדון הספרדי המעוטר יואץ ויוכל לצאת אל הפועל. חלון ההעברות האנגלי מסתיים ב-9 באוגוסט וצ’לסי לא תוכל לרכוש שוער אחר אם תאחר את המועד הזה ועל כן הדבר ישפיע גם על הבלגי.

כעת קורטואה לוחץ כי הניסיונות להבאת שוער במקומו יקבלו תאוצה ובכך הוא יוכל לסגור את תנאי החוזה שלו מול ריאל מדריד. גם הסוכן שלו כריסטופר הנרוטאי הסביר: “הוא היה ברור מאוד שהאופציה הטובה ביותר בשבילו היא להגיע למדריד”.

סרחיו ריקו עם הכדור (La Liga)סרחיו ריקו עם הכדור (La Liga)