הערב (ראשון) נזכה לצפות בהצגות כדורגל מהשורה הראשונה באירופה עם מפגשים מותחים של הקבוצות הגדולות מהליגה הצרפתית, האנגלית, האיטלקית והספרדית. מומחי הווינר נתנו את דעתם לגבי זהות המנצחות במפגשים הגדולים שיתרחשו ביבשת.

בפרמייר ליג טוטנהאם תארח את צ'לסי, כאשר על פי מומחי הווינר המארחת תפסיד את המשחק ליריבתה העירונית. ניצחונה של טוטנהאם מוערך ביחס של פי 4.6, לעומת ניצחון של צ'לסי שמוערך ביחס של פי 1.55. תוצאת תיקו במשחק תניב יחס של פי 3.25. 

שחקני צ'לסי חוגגים (רויטרס)שחקני צ'לסי חוגגים (רויטרס)

הארי קיין מוביל את טבלת הפייבוריטים לשער הראשון במשחק בצד של טוטנהאם עם יחס של פי 4.5, אחריו לוקאס מורה ביחס של פי 7 ודלה אלי עם יחס של פי 9. בצ'לסי רומלו לוקאקו מוביל את הטבלה עם יחס של פי 3.5, אחריו קאי האברץ עם יחס של פי 5 ובמקום השלישי מייסון מאונט עם יחס של פי 6. 

משחק נוסף מגיע אלינו מהזירה הצרפתית כאשר פאריס סן ז'רמן עם ליאו מסי תארח את ליון. מומחי הווינר מעריכים שהחבורה מהבירה תצא עם ידה על העליונה מהמפגש וניצחונה מוערך ביחס של פי 1.25, לעומת ליון שניצחונה מוערך ביחס של פי 6.3. תוצאת התיקו במשחק מוערכת ביחס של פי 4.6.

ליאו מסי (רויטרס)ליאו מסי (רויטרס)

את טבלת הפייבוריטים לשער הראשון במשחק בצד פאריס מוביל ליאו מסי עם יחס של פי 3.5, אחריו ניימאר עם יחס של פי 4.5 ובמקום השלישי מאורו איקרדי עם יחס של פי 5.5. בצד השני, מוסא דמבלה מוביל את טבלת הפייבוריטים לשער הראשון עם יחס של פי 6.5, אחריו קרל אקמבי עם יחס של פי 7.5 ואחריו שאקירי עם יחס של פי 9.5.   

בליגה האיטלקית צפויה גם כן חגיגה כשיובנטוס תפגוש את מילאן, ומומחי הווינר מעריכים כי הגברת הזקנה היא זו שתצא עם 3 הנקודות וניצחונה מוערך ביחס של פי 1.9, למול ניצחונה של  מילאן שמוערך ביחס של פי 3.15. תוצאת תיקו בין השתיים במשחק מוערכת ביחס של פי 3. 

פאולו דיבאלה (רויטרס)פאולו דיבאלה (רויטרס)

אלברו מוראטה ופאולו דיבאלה המחזיקים ביחס זהה של פי 5.5 כל אחד מובילים את טבלת הפייבוריטים לשער הראשון במשחק בצד של יובנטוס. אחריהם, מואיסה קן עם יחס של פי 7. בצד של מילאן מי שמוביל את הטבלה הוא אנטה רביץ' עם יחס של פי 6, אחריו רפאל ליאו עם יחס של פי 7 ובמקום השלישי נמצא פרנק קסייה המוערך ביחס של פי 9. 

מהליגה הספרדית נקבל את ריאל מדריד שתתארח אצל ולנסיה, כאשר שתי הקבוצות מגיעות לאחר ניצחונות במחזור הקודם. מומחי הווינר מעריכים כי על כר הדשא ריאל תצליח לחגוג וניצחונה בהתמודדות מוערך ביחס של פי 1.7, לעומת יחס של פי 3.4 לניצחון של ולנסיה. תיקו במשחק מוערך גם כן על יחס של פי 3.4.  

ויניסיוס חוגג עם האוהדים (La Liga)ויניסיוס חוגג עם האוהדים (La Liga)

את טבלת הפייבוריטים לשער הראשון במשחק בצד של ריאל מוביל קארים בנזמה עם יחס של פי 3, אחריו ויניסיוס עם יחס של פי 4.5 ובמקום השלישי אדן הזאר עם יחס של פי 5.5 בצד השני, מי שמוביל את  הטבלה הוא מקסי גומס עם יחס של פי 6, אחריו קרלוס סולר עם יחס של פי 6.5  ובמקום השלישי גונסאלו גדש עם יחס של פי 7.