הגעתו של ג’יידון סאנצ’ו למנצ’סטר יונייטד הייתה נראית כבר רק עניין של זמן בתקופה האחרונה, אך לפי ‘בליצ’ר ריפורט’ נראה כי המצב השתנה. באתר דווח דווקא השדים האדומים מעדיפים לא “לבזבז” 100 מיליון פאונד עבור הקיצוני המופלא של דורטמונד, שזהו הסכום אותו הגרמנים דורשים.

נראה שהנסיגה של המועדון נובעת ממשבר הקורונה, שגרם להשלכות כלכליות לא פשוטות ברחבי העולם. בזמן שגם ערך השחקנים ירד, גם הקבוצות לא יוכלו להרשות לעצמן לרכוש שחקנים באותם סכומים כמו לפני ההתפרצות, ולכן יונייטד מעדיפה לא להנחית את סאנצ’ו באולד טראפורד בעבור סכום של 6 ספרות, אך תנסה לרכוש אותו בסכום קטן יותר, שלא ישבור את שיא ההעברות שלה – 89 מיליון פאונד בהם רכשה את פול פוגבה.

הבלתי נשכחים: אולי הקלאסיקו הגדול ביותר

אד וודוורד, מנכ”לה של יונייטד, הסביר בצורה פשוטה את הסיטואציה שנוצרה: “נכון, אמנם אנחנו ברי מזל ויש לנו עמידות כלכלית הרבה יותר חזקה בהשוואה למועדונים אחרים, אבל אנחנו לא חסינים מההשפעות הכלכליות של מה שהווירס גרם. אנחנו יכולים לצלוח את המשבר הזה, וברור שעדיין אנחנו נישאר תחרותיים בשוק בפתיחת חלון ההעברות”.

יונייטד ככל הנראה הובילה במרוץ להחתמתו של סאנצ’ו, אך נראה שכרגע קבוצות אחרות נושפות בעורפה, כמו ריאל מדריד וצ’לסי. בכל מקרה, סאנצ’ו לא ממהר לעזוב את דורטמונד והחוזה שלו מסתיים ב-2022, ולמרות הכל, לא בטוח שהצהובים-שחורים ירצו להוריד במחיר עבור הקיצוני המדהים.

ג'יידון סאנצ'ו חוגג (רויטרס)ג'יידון סאנצ'ו חוגג (רויטרס)

ועוד חדשות באנגליה – ב”דיילי מייל” דווח כי אם לידס תעלה בשנה הבאה לפרמייר ליג, בכוונת ראשי הקבוצה להפוך את אילן מסלייה הצעיר לשוער הראשון של הקבוצה. מסלייה בן ה-20 הגיע בהשאלה מלוריין הצרפתית כשוער שני, אך נכנס לשער לאחר שקיקו קאסייה הורחק ממספר משחקים. הצרפתי לקח את ההזדמנות בשתי הידיים, תרתי משמע, עם שלושה משחקים מצויינים שזיכו אותו במחמאות רבות, וכעת בלידס החליטו, לפי הדיווח, שאם הקבוצה תעלה, היא תנסה לרכוש אותו מלוריין ולהפוך אותו לשוער הבכיר. כשהופסקה העונה לידס הייתה במקום הראשון בצ’מפיונשיפ, כך שגם אם העונה תמשיך וגם אם תיפסק, ישנו סיכוי גבוה שהקבוצה אכן תעלה לליגה הבכירה באנגליה.

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל