מוחמד סלאח וליברפול לא עוצרים. הכוכב המצרי של ליברפול כבש היום (שבת) את שערו ה-104 בפרמיירליג בניצחון הגדול 0:5 על ווטפורד האומללה, והשתווה לדידייה דרוגבה בתור הכובש האפריקאי הגדול ביותר מאז הקמתה של הליגה האנגלית.

עבור סלאח זה משחק 8 ברציפות בו הוא כובש במדי המייטי רדס, הרצף הארוך ביותר של שחקן ליברפול  מאז דניאל סטאריג’ ב-2014. אגב, זו הוא הרצף הארוך ביותר בקריירה של החלוץ המצרי, שנראה פשוט בלתי ניתן לעצירה.

מוחמד סלאח חוגג (רויטרס)מוחמד סלאח חוגג (רויטרס)

הכוכב המצרי אמר בסיום המשחק: “לא רצינו לפתוח את המשחק כפי שפתחנו נגד סיטי. היינו צריכים לפתוח את המשחק חזק וזה מה שעשינו. במשחק הקודם כבשתי שער יפה יותר? אולי. אני לא יודע איזה שער היה גדול יותר, אני כל הזמן מנסה לכבוש עוד ולעזור לקבוצה. יש לי הרבה ביטחון, אני מבקיע שערים ואני עוזר לקבוצה שלי להשיג נקודות, שזה הדבר החשוב ביותר”.

מאמן ליברפול, יורגן קלופ, אמר בסיום המשחק: “זה היה משחק נהדר. תמיד קשה לשחק אחרי פגרת נבחרות ואני גאה בבחורים. כבשנו שערים גדולים היום. השער של סלאח היה פשוט יוצא דופן”. המנג’ר הגרמני המשיך להחמיא למצרי: “מי כרגע יותר טוב ממנו בעולם? אין אף אחד טוב ממנו זה ברור”.

יורגן קלופ (רויטרס)יורגן קלופ (רויטרס)

גם סאדיו מאנה, רשם הישג נאה כאשר כבש את שערו ה-100 בליגה האנגלית. החלוץ הסנגלי, כבש את השער הראשון במשחק אחרי בישול אדיר של סלאח והפך לאפריקאי השלישי, ביחד עם המצרי ודרוגבה, שמגיע לרף 100 השערים בפרמיירליג. 

סאדיו מאנה חוגג (רויטרס)סאדיו מאנה חוגג (רויטרס)

עם כל הכבוד להישגים של סלאח ומאנה, המשחק הזה היה שייף לצלע השלישית בחוליית התקפה של ליברפול, רוברטו פירמינו. הברזילאי כבש שלושער נהדר, שני סך הכל שלו בפרמיירליג, והפך לשחקן הברזילאי היחיד שכובש שני שלושערים מאז הוקמה הפרמיירליג. 

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל