מנכ”ל מנצ’סטר יונייטד אד וודוורד מכין את אוהדי הקבוצה ואת אוהדי הכדורגל בכלל לכך שהעברות גדולות בסכומים הזויים יחלפו מן העולם בעקבות משבר הקורונה. וודוורד שוחח עם פורום האוהדים של הקבוצה בשיחת ועידה אינטרנטית והתייחס למספר נושאים, כשבמרכז שאלת ההעברות.

מנצ’סטר יונייטד קושרה בחודשים האחרונים למספר העברות אפשריות, ביניהן של ארלינג הולאנד, הארי קיין וג’יידון סאנצ’ו, כשלפחות בשני המקרים האחרונים דובר על סכומים שעשויים לעבור את ה-100 מיליון ליש”ט ולשבור שיאי העברות באנגליה.

כעת וודוורד הבהיר שבעקבות משבר הקורונה, התמונה השתנתה: “שאף אחד לא יהיה באשליה לגבי גודל האתגר שכולם בכדורגל עומדים בפניו. זה עשוי שלא להיות ‘עסקים כרגיל’ עבור אף מועדון, כולל אותנו, בחלון ההעברות הקרוב”.

הקריירה המרגשת של סאדיו מאנה בסרט דוקו

“כמו תמיד, העדיפות שלנו היא ההצלחה של הקבוצה, אבל אנחנו צריכים לראות את ההשפעה על כל התעשייה, על לוח הזמנים של חלון ההעברות והתמונה הגדולה יותר, לפני שנוכל לדבר על חזרה לנורמליות. לכן אני לא יכול להימנע מלהרגיש שכל הספקולציות סביב העברות של שחקנים מסויימים במאות מיליוני ליש”ט הקיץ מתעלמות מהמציאות שהספורט מתמודד איתה”, הוסיף המנכ”ל.

וודוורד התייחס גם למצב הכלכלי של המועדון, שאינו מצא בצרות: “תמיד האמנו שהמודל העסקי שלנו נותן לנו עמידות גדולה יותר מרוב המועדונים ואנחנו מוקירים תודה על התמיכה של שותפינו שמאפשרת לנו להשיג את זה”.

אד וודוורד (רויטרס)אד וודוורד (רויטרס)

לסיום דיבר המנכ”ל על הרצון שהעונה תימשך: “אנחנו משתוקקים לראות את הקבוצה חוזרת למגרש ברגע שיאמרו לנו שזה בטוח, בשאיפה להשלים עונה שעדיין היו בה כל-כך הרבה הזדמנויות עבורנו כשהיא נעצרה, בפרמייר ליג, בליגה האירופית ובגביע האנגלי. אנחנו בדיאלוג תמידי עם גופי הממשל לגבי מתי ואיך זה יקרה. ולמרות שיכול להיות שמשחקים ישוחקו בלי קהל בתקופה הקרובה, כולנו מכירים בכך שהכדורגל לא יחזור לנורמליות עד שהאוהדים יחזרו ליציעים”.

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל