גמר ליגת האלופות מתקרב בצעדי ענק והיום (רביעי) פורסם ב”טיימס” האנגלי על כך שאופ”א תאשר כניסת קהל בתיאום עם הרשויות בטורקיה. כ-25,000 אוהדים יוכלו לראות את המשחק במגרש, כשליש מהמקומות באצטדיון אטאטורק המכיל 75,145 מושבים.

4,000 כרטיסים יהיו זמינים למכירה עבור כל אחת מהקבוצות בשלב הראשון. יתכן כי הקבוצות יוכלו למכור יותר מכך אם יארגנו חבילות רשמיות הכוללות לינה בטורקיה. הכרטיסים הנותרים, כ-17,000 בהתאם להנחיות הנוכחיות, יחולקו לאופ”א, הוועדה המארגנת והתאחדויות הכדורגל השונות באירופה.

כדור ליגת האלופות (רויטרס)כדור ליגת האלופות (רויטרס)

בנוסף, במחזורים ה-37 וה-38, ב-18 וב-23 במאי, קבוצות יוכלו למכור כרטיסים לאוהדים. האצטדיונים לא יהיו מלאים והאוהדים יתבקשו לשמור על ריחוק חברתי ועל ההנחיות גם בתוך המגרשים, כאשר בחלק מהמחזורים בוצעה החלפת ביתיות כדי לאפשר לכל קבוצה לשחק מול אוהדיה הביתיים עד לסיום העונה.

המשחקים באותם מחזורים, כמו צ’לסי-לסטר במחזור ה-37 או ווסטהאם-סאות’המפטון במחזור ה-38, עשויים להיות בעלי משמעות גדולה בהבטחת העלייה לליגת האלופות בסיום העונה. כמו כן, חצי הגמר והגמר של יורו 2020 יערכו באצטדיון וומבלי, מגרשה הביתי של נבחרת אנגליה, וצפויים להיות גם הם עם קהל לאחר החלטת הממשלה. 

אלישע לוי: זה הכדורגל שאנחנו רוצים לראות