על רקע הפרשה בה פיל פודן ומייסון גרינווד, שני הכוכבים הצעירים של נבחרת אנגליה שהזמינו בנות לחדר המלון שלהם באיסלנד בניגוד בוטה של ההנחיות, הערב (שני) היה זה פודן שפרסם מכתב התנצלות מפורט: “בהמשך לפרסומים על מה שקרה באיסלנד, אני רוצה קודם כל להתנצל על המקרה”, ואילו שחקנה של מנצ’סטר יונייטד אפילו סגר את חשבון הטוויטר שלו.

“אני מתנצל בפני גארת’ סאות’גייט חבריי לקבוצה באנגליה, הצוות, קבוצתי, האוהדים ובפני המשפחה שלי. כשקיבלתי את הזימון לנבחרת התמלאתי גאווה, ללבוש את החולצה של הנבחרת הבוגרת של אנגליה זו פריבילגיה יוצאת דופן. אני שחקן צעיר, שיש לי עוד הרבה ללמוד ואני מודע לזה שאני גם צריך להוות דוגמה כשחקן מנצ’סטר סיטי. זו הייתה החלטה אומללה, וזה בכלל לא משקף את הסטנדרטים שאני צריך לעמוד בהם”.

“הפרוטוקולים בזמן הקורונה נועדו קודם כל על מנת להגן עלינו, ועכשיו לאור המקרה הנוכחי אני גם אחמיץ הזדמנות לנסוע עם הנבחרת לדנמרק, זה בהחלט כואב. אני אלמד שיעור חשוב מהמקרה הזה, ובכל אופן בשלב זה אני אאחל הצלחה גדולה לגארת’ ולנבחרת אנגליה”.

אגב, שניהם רשמו הופעות בכורה בנבחרת הבוגרת של אנגליה בניצחון על איסלנד ביום שבת, אך כעת נותרו בצל פרסום הפרשה שמסעירה את אנגליה, בה התמונות שנחשפו תחילה ברשת התקשורת האיסלנדית “DV”  הראו כי השניים הפרו לחלוטין את ההנחיות המוטלות עליהם.

ליאו מסי באימון הראשון לעונה

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל