באנגליה מתקשים לחיות תחת הקורונה, ואזרחי המדינה לא מקבלים את זה שמצד אחד שחקני נבחרת שלושת האריות והפרמייר ליג נהנים ממלונות יוקרה, ארוחות שף ויציאות קבועות לאימונים, ומצד שני הם חיים תנאים קשים ביותר.

ב’דיילי מייל’ פירטו לגבי המציאות הקשה בבריטניה תחת מגיפת הקורונה, כאשר לאחר השינויים בחוקי הממשלה במדינה נקבע כי שחקנים שהתחסנו וחוזרים ממדינות אדומות אחרי ששיחקו באירופה יוכלו להימנע מעשרה ימי הבידוד.

במקום הבידוד, שחקני הפרמייר ליג מאוכסנים במתקני יוקרה עם המון שטח, כאשר גם מהם השחקנים רשאים לצאת כדי להגיע לאימונים. מנגד, שחקנים שלא התחסנו נמצאים בבידוד עשרה ימים במלון, כאשר הם מקבלים אוכל בצורה סדירה שמוגש להם מחוץ לדלת החדר.

שחקני נבחרת אנגליה (רויטרס)שחקני נבחרת אנגליה (רויטרס)

האזרחים באנגליה כועסים על כך שהשחקנים יכולים גם לבחור את המלון שבו יהיו ולמעשה מקבלים יחס של חמישה כוכבים, עם חדר פרטי ואפשרות לספא ומכון כושר בחלק מהמקרים. האזרחים לעומת השחקנים, צריכים לשלם 2,285 ליש”ט לאדם לעשרה ימים במלון ברגע שהם חוזרים ממדינה אדומה.

העלות האדירה הזו לא מבטיחה נוחות, כאשר האזרחים תיראו את התנאים במלונות בהם הם שוהים כ”תנאי כלא”. בין היתר שיתפו תמונות של אוכל שנראה בלתי אכיל ובאופן כללי החוויה רעה מאוד: “איך בממשלה יכולים לישון בלילה כששולחים אזרחים ששליליים לקורונה לבידוד בתנאי כלא?”, אמרו