ברצלונה בדרך להשגת מתווה להשארת אדאמה טראורה גם בשנים הבאות. הקיצוני הגיע בהשאלה מוולבס, כשלקטלונים אופציית רכישה תמורת 30 מיליון אירו בתום העונה. ב’ספורט’ הקטלוני פורסם כי הזאבים מחזיקים באופציית רכישה זהה לגבי טרינקאו המושאל מברצלונה, ופתוחים לעסקת טרייד.

הקיצוני הפורטוגלי מעוניין להמשיך בפרמייר ליג, כשבמצב עניינים שכזה הקבוצות לא תצטרכנה לערב כסף בעסקה, שבסיומה יחתום אדאמה בברצלונה לארבע שנים. מדובר בעסקה לא רעה עבור הקטלונים, מכיוון שטרינקאו עלה להם בזמנו כ-21 מיליון אירו בנוסף לאבל רואיס שהוערך בזמנו בתשעה מיליון אירו ולא נכלל בתוכניות המקצועיות.

אדאמה מבחינתו עשה מאמצים כדי לחזור לקאמפ נואו, כאשר הוא דחה הצעה כלכלית מפתה מטוטנהאם. הוא מעוניין להמשיך גם בעונה הבאה בקבוצה של צ’אבי ויודע שאם תופעל האופציה הוא יוחתם לארבע שנים ולמעשה יבלה את שנות השיא בקריירה שלו בקטלוניה, דבר שהוא מאוד רוצה.

בתוך כך, ברצלונה אמנם רוצה מאוד לצרף גם את ארלינג הולאנד בקיץ, אבל יודעת שזה לא יהיה פשוט. ב’ספורט’ פורסם שההנהלה כבר חשבה על אלטרנטיבה בדמות אלכסנדר איסאק מריאל סוסיאדד, שמחוזר בעצמו על ידי לא מעט קבוצות. לשבדי יש סעיף שחרור בגובה 80 מליון אירו מהקבוצה הבאסקית, אך משכורתו נמוכה משל הולאנד. 

בראשון: ברצלונה תמשיך את המומנטום בדרבי?
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה