היום (ראשון) ב-16:00 מנצ’סטר יונייטד וכריסטיאנו רונאלדו ישחקו נגד ווסטהאם הרותחת. לפני המשחק הפורטוגלי עלה פעם נוספת לכותרות לאחר שעצר עם רכבו ליד ילד שביקש תמונה. רונאלדו ביקש מהילד להיכנס למכונית שלו והצטלם איתו. מאוחר יותר התברר שהוא היה הראשון שהגיע לאימון. הוא כמובן פותח ב-11 של סולשיאר.

הדרבי המעניין ביותר שיש ללונדון להציע, המשחק בין טוטנהאם לצ’לסי, ייצא הערב (ראשון, 18:30) לדרך. לפני המשחק מאמן צ’לסי, תומאס טוכל, התוודה על כך שקבוצתו ניסתה להחתים את הארי קיין בקיץ לפני שהחתימה את רומלו לוקאקו.

טוכל פירט: “היו לנו שיחות עם הנציגים של קיין, אבל אף פעם אף לא היינו ממש קרובים. לא הייתה רשימה עם השם שלו ואף פעם לא ביקשתי שנקנה אותו. יש הרבה אנשים שמסרו לנו מידע, אבל זה לא היה כזה קרוב בהתחשב ביריבות בין הקבוצות. חשבתי שהוא יעבור לסיטי. זה לא הפחיד אותי, אבל אני שמח שהוא נשאר כי טוב שיש בכדורגל שחקנים שמשחקים רק בשביל מועדון אחד לאורך כל הקריירה”.

תומאס טוכל (רויטרס)תומאס טוכל (רויטרס)

קיין, כזכור, ביקש לעזוב בקיץ האחרון. מנצ’סטר סיטי הייתה המועמדת המובילה להחתימו אך לא הצליחה לענות על הדרישות הגבוהות של טוטנהאם, מה שהוביל לכך שקיין נשאר בקבוצה בסופו של דבר. שתי הקבוצות פתחו נהדר את העונה, כאשר צ’לסי עם 10 נקודות וטוטנהאם עם 9 אחרי ארבעה משחקים.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה